praca w Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
szukamy razem ze znajomymi ze studiów pracy na wakacje, jesteśmy na fil angielskiej. ktoś coś może polecić, coś sprawdzonego, ktoś gdzie już pracował, fajnie żeby to był Londyn. W internecie pełno ogłoszeń ale nie ma co nich pewności że nie zostaniemy na lodzie bądź wykiwani.
z góry dzięki
niebawem beda potrzebowac 3.000 pracownikow do fabryk w Anglii http://twojeuk.com/artykuly,dobre-informacje-dla-wykwalifikowanych-pracownikow,120.html

Pozdrawiam
Cytat: lisek12
niebawem beda potrzebowac 3.000 pracownikow do fabryk w Anglii http://twojeuk.com/artykuly,dobre-informacje-dla-wykwalifikowanych-pracownikow,120.html
Pozdrawiam

Tak, tak, tak - bo w Anglii niema bezrobocia i wszyscy pracuja...i poszukuja osob z Polski...bzdury pierwszej klasy.
HEJ!
Mam 17 lat w polowie lipca skoncze 18, wybieram sie na wakacje do Londynu szukac pracy, jada ze mna jeszcze dwie osoby dwa lata starsze(moja siostra i jej kolega).Szukam dziewczyny ktora zechcialaby z nami jechac najlepiej gdyby byla w moim wieku.Szukam glownie osoby ktora chce pracowac, nastawiona jest na to aby szukac pracy juz tam na miejscu,oraz zeby wrocila ze mna ok.28-31 sierpnia do Polski, bo nie chce sama wracac bo moja siostra bedzie tam do konca wrzesnia.
Wynajelibysmy jakies mieszkanie w 4 osoby, bedzie taniej,podzielilibysmy sie kosztami.
Prosze tylko o powazne propozycje czasu jest malo do konca nastepnego tyg.trzeba rezerowawac juz bilet-koszt biletow w obie storny to mniej wiecej 400 zl.Planowany wylot to 2-4 lipcaz Krakowa.Jezeli ktos sie zdecyduje proponuje spotkanie aby lepiej sie poznac i wszystko omowic>moge dojechac do Reszowa ew.do Krakowa

piszcie na email: [email]
Witam jade w polowie lipca z wroclawia do anglii (londyn) moge zabrac do 3 osob ktore chca sie dolozyc do paliwa. Auto ma klimatyzacje skore jest duze i wygodne. Chodzi o podzial kosztow podrozy troche bezsensu jechac samemu pustym autem. Mieszkam w anglii juz 7 lat moge pomoc na miejscu. Pozdrawiam i czekam na maile Tomek. [email]
tomek a pomozesz na miejscu znalesc prace? to mam 2 osoby chetne ktore by z toba sie zabrały:)
hej,
i jak tam Wiki zabierasz się z Tomkiem ?
bo ja chyba też będę jechał do Anglii :) autkiem ;)
Witam. Razem z mężem chcemy spróbować wyjechać do Anglii. Co prawda oboje tutaj mamy pracę i to chyba dość dobrą ale jesteśmy zmęczeni tą beznadzieją i tymi cenami w pl. Jak to do cholery jest że 2 osoby średnio pracujące po 10 - 12h dziennie żyją z dnia na dzień..mamy juz poprostu dosyć kraju który wiecznie,,kopie nas po dupie,, i gdzie trzeba ostro kombinować żeby jakoś żyć.....słabo znamy język zatem pytanie tutaj zacząć się uczyć czy już tam ? Oboje jesteśmy pracowici... no i ewentualnie na no się nastawiać? Na jaką pracę? za wszelkie podpowiedzi i pomoc serdecznie dziękuję:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie