Zwrot podatku z zagranicy

Temat przeniesiony do archwium.
kto probowal skorzystac z Tax-Pol?? sama sie zastanawiam i tak czytam opinie na necie wlasnie.. ktos ma jakies doswiadczenia??
Cytat: izolda65
kto probowal skorzystac z Tax-Pol?? sama sie zastanawiam i tak czytam opinie na necie wlasnie.. ktos ma jakies doswiadczenia??

Dzień dobry,

kłania się uprzejmie Marcin, doradca Euro-Tax.pl. Jesteśmy największą polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku oraz innych usług związanych z legalną pracą za granicą. Do tej pory pomogliśmy odzyskać ponad 100 mln zł podatków dla ponad 100 tys. Polaków pracujących poza granicami Polski. I wierzymy, że uda nam się pomóc jeszcze większej liczbie osób.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Euro-Tax.pl - w nowej odsłonie.
Na jej łamach są dostępne wszelkie informacje o wymogach, przepisach i sposobach rozliczenia podatków zagranicznych. Zapraszamy też do kontaktu z naszymi konsultantami - na pewno uda się znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania.

Niezmiennie pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam ciepło,
--
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl
Najlepiej to ściągnąć dokumenty i samemu wypisać. Mi babka w Revenue powiedziała by napisać historię gdzie pracowałem "na oko" bo nie pamiętam gdzie i jak długo pracowałem. Ale oni i tak to sobie zweryfikują przed kod podatkowy.. tam wszystko monitorowane. I dostałem zwrot za 4 lata 880f i nikomu nie musiałem płacić.
no jednemu sie uda, drugiemu nie.. nie ma co liczyc na szczescie i lepiej od razu oddać sprawę specjalistom w dziedzinie.. nigdy bym nie podjela ryzyka rozliczenia sie samej, balabym się kar, wezwań z urzedów, listów, ze cos nie tak... co roku rozlicza mnie tax-pol, taka firma z wroclawia i przynajmniej nie musze sie stresowac

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia