WYJAZD do ANGLII - wakacje 2014

Temat przeniesiony do archwium.


Cześć. Zakładam nowy temat. Aktualny i nie zawalony starymi postami. Możecie tu śmiało pisać!

Mam na imię Emilia, mam 21 lat i obecnie studiuje, ale czeka mnie spora przerwa nim zacznę kolejny rok akademicki. Mowa tu o terminie od czerwca aż do października. Chcę wyjechać do Anglii, Londynu. Mam tam przyjaciół, którzy oferują pomoc i na początek wszystko zapewnią. Poprzez jednego z owych przyjaciół, staram się także załatwić sobie pracę w hotelu w centrum, w którym on pracuje od kilku lat.

Czy ktoś też się wybiera? Swój ewentualny lot planuje na około 20 czerwca, (ostatnie zajęcia mam 14.06) lub pod koniec czerwca. Z angielskim bardzo dobrze sobie radzę.

Generalnie, chodzi Mi o to by znaleźć jakąś osobę towarzyszącą, głównie na podróż lub początki pobytu tam, choć nic nie gwarantuję bo osobiście mam zapewniony dach nad głową i "opiekę". Mieszkam w woj. opolskim. Pozdrawiam.

mail: [email]
[gg]
edytowany przez emilka9398: 28 mar 2014
Witam

Ja ze znalezieniem pracy mam problem od 4 miesiecy. Problem może tkwic w ilosc Polakow w UK. Wedlug jednego portalu TwojeUK w 2013r. Do UK przyjechalo kolejne 111.000 Polakow.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa