Londyn wakacje 2015 - praca

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Razem z dwiema koleżankami chcemy wyjechać po tegorocznej maturze do Londynu. Oczywiście chodzi nam głównie o znalezienie pracy na ten czas żebyśmy miały tam z czego wyżyć i żebyśmy sobie trochę odłożyły na studia, zwiedzenie i poznanie Londynu oraz spędzenie swoich najdłuższych wakacji życia za granicą ;) Poziom naszego angielskiego jest dobry - komunikatywny. Czy mamy szansę znaleźć jakąś pracę na początku czerwca w Londynie bez żadnego doświadczenia (jedynie prace sezonowe)? Jeżeli ktoś się orientuje to czy mógłby też podpowiedzieć w jakiej okolicy znajdę w miarę tanie pokoje/pokój trzyosobowy i jakie są teraz ceny jeśli chodzi o wynajem i wyżycie w Londynie? Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam :)
Ja również wybieram się do Londynu albo pod koniec maja albo na początku czerwca (jak tylko matura sie skończy). Wybieram się tam z koleżanką i z tego co mi wiadomo to warto szukać zatrudnienia jako kelner albo an zmywaku po prostu, czasami szukają osób które posługóją się językiem polskim :)
A co do mieszkania... też szukam czegoś taniego zeby wynająć na ok 2 miesiące. Ale sprawdzajcie ceny na gumtree czasami można coś ciekawego znaleźć :)
Ja także myślę o wyjeździe do pracy w przerwie między maturą a studiami wraz z koleżanką, najlepiej do Londynu. Mam wobec tego pytanie: czy znalezienie pracy dosłownie na ulicy jest możliwe? i czy wszystkie papierkowe sprawy są do ogarnięcia? Potrzebujemy trochę pieniędzy, coby mieć z czego żyć na studiach, szczególnie na początku :)
edytowany przez thepiter: 27 lut 2015

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie