praca na lotnisku w Manchester!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktokolwiek miał styczność z pracą na lotnisku w Manchester? Czy ktokolwiek wyjechał za pośrednictwem firmy Dunross bądź Regus Buisness Center? Proszę o jakiekolwiek informacje tutaj bądź na maila: [email] . Dzięki.
witam serdecznie ja wlasnie zastanawiam sie nad tym samaym wyslalam zgloszenie do tej pracy i czekam.. bede wdzieczna za wiecej informacji jesli bedze ktos mial moje [gg] lub [email]
Hej ja też byłam na spotkaniu. Dostałam propozycje wyjazdu. Nie moge nic znaleźć o tej firmie. Jeśli udało Ci sie coś dowiedzieć moje [gg]
hej ja równiez dostałam zaproszenie na rozmowe z dunross na 24 marca. Podała bys jakieś szczegóły tego spotkania i kiedy wyjezdzasz do pracy????moj mail to [email]
hej i jak poszła rozmowa?? napiszcie coś- też jestem zainteresowana pracą na lotniskach...
aśka jedzie 7 kwietnia na rozmowe dopiero. a ty też jedziesz w tym dniu?
hej,
wlasnie dostalam maila ze rozmowy sa odwolane. i niestety nie wiadomo kiedy bedzie najblizszy termin:(
pozdrawiam
heja no ja włąsnie tez dostałam maila ze rozmowy znowu przelozone i niee wiadomo narazie co i jak!!!!!!
czy jest ktos kto leci do Man 24 kwietnia by pracować na lotnisku z firmy Dunross? jakby co to prosze o kontakt...:) pozdrawiam!
heja
moja znajoma pracuje w barze/restauracji/kawiarni na lotnisku w manchesterze ale ona zalatwiala sobie przez agencje w anglii a nie polska
ogolnie mowi ze jest spoko:)
pozdr
lilly dzięki za info. ja załatwiam przez biuro doradztwa personalnego Dunross a firma w anglii nazywa sie Regus Biznes centre.
o pracy na lotnisku w manchesterze zapomnijcie ja staram sie o nia przez agencje od 4 miesiecy i ciagle nic chodze pytam marudze i nic dostarczylem im wszystkie papiery czyli CV + referencje ze szkoly + referencje z roboty w polsce + rozpiska z podpisem innych osob co robilem przez ostatnie 5 lat i to wszystko po polsku i angielsku (tlumacz przysiegly) i co..... i nic ciagle mam czekac
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Zagranica

 »

Studia językowe