Ubezpieczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Wyjeżdżam najprawdopodbiej 1 lipca d Irlandii i chciałem się dowedzieć jak to jest z ubezpieczniem . Czy trzeba sobie jakieś wyrabiać jadąc do irlandii ?? Coś słyszałem o euro
jasne euro 26 jest dobrą karta ubezpieczeniową . wiele osób które jedzie zaufało tej karcie myśllę ze warto !!
A mógłbyś coś więcej o tej karcie napisać ?? Gdzie się ją wyrabia , ile czasu i jak z kosztami ??
czesc! karte mozesz wyrobic w BZ WBK S.A. musisz zalozyc konto w tym banku z tego co pamietam musisz sie uczyc bo chyba tylko na takich zasadach mozesz byc w jej posiadaniu. Tak jak polisa ma swoj numer tak samo Twoim numerem potwierdzajacym ubezpieczenie bedzie numer karty jaka otrzymasz. Tak to wyglada! Skocz do najblizszej placowki BZ WBK i wszystkiego sie dowiesz;) powodzenia
karde mozna wyrobic w wiekszości biur turystycznych, dostaje sie ja od reki, kosztuje 60 zl. jesli nie chcesz placic a mozesz zglosic sie wo rejonowego osrodka nfz i tam dostaniesz europejska karte zdrowia.
aha euro26 wazne jest rok a ekuz to roznie.
Wejdź sobie na główną stronkę i zobacz w których punktach w twoim mieście możesz ją wyrobić. Ta stronka to http://www.euro26.pl/ Nie musisz być studentem ani uczniem żeby ją wyrobić bo jest kilka wersji. Klasyczna to Euro 26 Classic z polisą World która jest wystarczająca jak jedziesz za granicę. Jej koszt to ok. 65 zeta. Sam ją jutro wyrabiam bo za tydzień emigruje do Irlandii. Trzeba mieć zdjęcie i weź sobie dokument tożsamości. Wyrobienie trwa kilka minut a dostaniesz ją w wielu biurach podróży :)
hej wlasnie dzis wyrobilam euro26 w kazdym biurze podrozy dostepna 65 zl trzeba miec legitym studencja i 1 zdjecie paszportowe . zawiera ubezpiecznaie + znizki a ekuz jest wazny 2 miesiace i z chwila podjecia pracy ekuz sie nie liczy bo to bardziej turystyczne ubezp a euro26 tak
Nie potrzeba mieć legitymacji studenckiej żeby wyrobić karte euro 26 classic z ubezpieczeniem world :)
czy jedziesz może samochodem czy samolotem jeżeli samochodem czy jest możliwość zabrania sie ze soba bo niestety wypadl nam transport(mi i mojej dziewczynie:() oczywiście partycypujemy w kosztach, możemy rownież podjechać do twojej miejscowości byłbym wdzięczny za jką kolwiek informacje tak czy nie 5[tel][email] z góry dziękuje i pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Praca za granicą