Polacy w Kent i okolicach

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc mam na imie Marlena, za kilka dni bede w Kent,baaaaardzo sie boje, bo nie znam miasta,fajnie by bylo spotkac sie z Polakami mieszkajacymi w Kent..okoloicach ..tak tylko pogadac, wybrac sie na piwko,razem zawsze razniej,dajcie znac,buzka.
A gdzie dokladnie bedziesz w hrabstwie Kent?
hej Marlenko czy dalej jestes w Kent ??chetnie sie poznam, by wyskoczyc na piwkoczy na zakupy cokolwiek byle by z polakiem :) pozdrawiam
Witajcie jestesmy z kolegami z kent i troche ciezko z praca czy znalazlby sie ktos kto dalby nam jakies namiary na biura pracy lub firmy potrzbujace pracownikow. Bardzo prosze o kontakt jest nas 4 osoby w wieku 19-21 lat. powoli koncza nam sie pieniadze bardzo prosimy o pomoc. moj adres e-mail [email]
Hello!ja jestem obecnie w kent a dokladnie w rochester i chetnie wyskoczylabym na jakiegos browara(z polakami)takze jak masz ochote i nudzi ci sie tak jak mi to daj znac:)))))))))))))pozdrawiam kaska
hejka jak fajnie ze Polacy chca sie spotykac z rodakami,bo wiekszosc to juz z polakami to nie
ja mieszkam w Chatham i jak cosik piffffkkoo lub kofiik mile widziany
pozdro
Hej, ja jestem od ponad miesiaca w Maidstone i tez bym chciala kogos poznac ale forum na ten temat bardzo malo... jesli ktos jest zainteresowany (szukam kolezanek;) to piszcie na maila [email] albo na [gg]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia za granicą