Norwegia prosze o informacje

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie. Prosiłbym każdego o informacjew na temat życia w Norwegi.
Czy polakowi który zna jezyk angielski i norweski w stopniu komunikatywnym będzie cieżko znalesć pracę.

Chciałem się zapytać takze czy w turystyce bądz opieka nad niepełnosprawnymi, uopśledzonymi, czy w tych dziedzinach można łatwo znalesc prace.

Jeszcze jedno ile wynosi srednie miesieczne wynagrodzenie a takze ile pieniążków zostaje po opłaceniu zycia (podatki, opłaty, jedzenbie itd)
Ile kosztuje wynajecioe stancji, pokoju lub mieszkania w Norwegi.

Wszystkich prosze o informacje.
JESTES JESZCZE ZAINTERESOWANY INFORMACJAMI?
ja jestem ainteresowana, jakie tam jest zycie drogo i jak ludzie traktuja polaków?
i jakk zpogoda długo tam jest zima?
Jeśli jeszcze tu zaglądasz to ja byłabym zaiteresowana tym tematem,
mój e-mail: [email]
Planuję w najbliższym czasie wyjechać do pracy do Norwegii. Wykształcenie mam typowo pod prace biurowe, ale nie znam jez. norweskiego ani angielskiego w bardzo dobrym stopniu (tylko podstawy)wiec szukam pracy w hotelarstwie, przy produkcji albo opiece itp.
Będę wdzięczna za pomoc :)
Pozdrawiam
zobacz np. tu:
http://www.centrumopieki.pl/index.php
Niestety bez jezyka norweskiego mnie na przyklad nie chcieli przyjac do pracy w restauracji mimo ze angielski znam dobrze.Udalo mi sie znalezc prace w hotelu. Prawda jest,ze jezyk to podstawa. W kazdym razie zycze powodzenia:)
A czy mogłabyś polecić jakiś hotel do pracy jako pomocnik kuchenny, gdzie atmosfera jest w miare ok?
pytdo oliwiam
przepraszam chodziło mi o to że to pytanie do oliwiam chyba ze ktoś inny też cos wie
czy ktos moze mi pomudz by znalez prace w Norwegi jako operator ładowarki
kto ma namiary na firme firmy wysylajace do pracy za baltyk NORWEGIA SZWECJA iTP prosze o pomoc jestem operatorem ladowarki kolowejIIIst. [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa