Trenkwalder & Partner

Temat przeniesiony do archwium.
moja matka dostala od znajomego oferte pracy w czechach w firmie Trenkwalder & Partner przy lini produkcyjnej przy skladaniu kabelkow. czy wie ktos cos o tej firmie?? czy kantuja?? (firma miesci sei w katowicach) z gory dzienks za odp
Znalazłem ten wpis

Oszuści z Wrocławia "Trenkwalder&Partner"{KAPPA}
OSTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ WYJECHAĆ DO PRACY W CZECHACH PRZEZ TĄ FIRME . CO INNEGO OFERUJA A CO INNEGO JEST NA MIEJSCU WIEM BO BYŁEM ALE UCIEKLEM. UMOWĘ NIE PODPISUJE SIE Z ŻECZYWISTYM PRACODAWCA ALE Z FIRMA KAPPA
W TYM MOMENCIE NIE MASZ ZADNYCH PRAW A TWOJE ZAROBKI DOSTAJE FIRMA KAPPA KTÓRA WYPŁACA TOBIE ZALICZKI A WYPŁATY CAŁEJ NIE DOSTANIESZ NIGDY,I JESTEŚ ZDANY NA ŁASKE TEJ FIRMY.PRACUJE SIĘ W SKANDALICZNYCH WARUNKACH PO 10 GODZIN DZIENNIE,W JĘZYKU POLSKIM JEST INNA UMOWA I W CZESKIM TEZ INNA. DLATEGO OSTRZEGAM JAK NIE CHCECIE PRACOWAĆ ZA DARMO TO NIE DAJCIE SIĘ ZŁAPAĆ NA PIEKNE OBIETNICE

[email]

http://www.oszukany.prv.pl/lista.html
Bzdury, bzdury, bzdury. To solidna agencja, ale oferuja prace, nie wczasy. Czy wogole byłeś w pracy? Idę o zakład że nie. Praca przy kabelach to bardzo fajna praca dla kobiet. Płace solidne, bo ok. 1500 netto a zakwaterowanie gratis.
Sorki
stary ,trankwalder von KAPPA to największy niewypał stulecia.Pojechałem do Czech przez tą pseudoagencję wraz z moją narzeczona i okazało sie,że ....nie ma pracy.Tak więc jeśli upierasz sie że to bzdury to nie istniejesz.pozdrowienia z wrocławia
P.S.Warunki jakie oni przedstawiają w biurach są tylko i wyłącznie bajką o zaczarowanym ołowku.Zakwaterowanie miał lepsze mój dziadek w 1943 gdy go niemcy bral;i do niewoli.
zastanawiam się dlaczego tak zachwalasz tą firmę, skoro inni dają jasno do zrozumienia, że to oszuści. Chciałam wyjechać do Czech, ale teraz się waham, bo nie chce skończyć uciekając w nocy z "obozu pracy".
Mam inną opinię!Byłam tam osobiście i wcale się z Tobą nie zgadzam,ponieważ to co obiecali sprawdziło się.Dobre warunki mieszkaniowe i kasę wypłacają.Jeśli tylko chce Ci się pracować to polecam do skorzystania z oferty.
P.S.Wybieram się tam znów,ale w większym gronie.
11111111 czemu mydlisz oczy ludziom???jak tam sa warunki super to sie chyba w chlewie wychowalas!!!! praca jest tam ok,ale warunki noclegowe syfiaste!!! niech kappa zadba o lepsze warunki dla ludzi,to beda tam pracowac!ja tam bylem a ty pewnie nie!nie znam osoby,ktorej ten syf tam odpowiadal!!!
aha,jezeli chodzi o placenie na czas,to nie bylo problemow.Ale trzeba zapisywac przepracowane godziny ,bo urywaja z wyplaty.Koles robil nadgodziny i soboty a dostal mniej niz inni co robili bez nadgodzin.a co do zwrotow kosztow za podroz(400koron) to LIPA! nie zwrocili nam,tylko obiecali ze zaplaca.OBIECANKI CACANKI pozdro dla mojej ekipy
Witam,
jak się nazywał ten niby hotel?
Będę wdzięczna za info.

pozdrawiam
haj . Ja byłam przez tego posrenika w czechach a dokładnie we flakonach w hranicach. Mieszkaliśmy w As b.blisko niemieckiej granicy. I nic złego nioe powiem na temat tej agentury bynajmniej w naszym przypadku bylo wszystko ok. Teraz 4 mc jestem w Polsce i znów chce wyjechac przez t asama agencje. Moze sa jacys chetni do wyjazdu?

moj [gg] :)
Temat przeniesiony do archwium.