wózki widłowe

Temat przeniesiony do archwium.
witam serdecznie mam pytanie do operatorów, kierowców wózków widłowych. jakich dokumentów oczekują od nas brytyjscy pracodawcy nie chodzi mi tylko o rodzaje wózków na które posiadamy uprawnienia, ale również certyfikaty, które są honorowane w uk ? gdzie mając świadectwo ukończenia kursu należy zwróci sie aby uzyskać uprawnienia do pracy na wózkach w uk ? czy wystarczy samo tłumaczenie dokumentu na j.ang. czy potrzebne jest coś jeszcze. wiem, że wielu Polaków pracuje w uk na wózkach wiec jak zdobyliście tą prace jakie dokumenty musieliście okazać aby ją dostać. jakie są wasze zarobki ? jaki charakter wykonywanej pracy ? jak u was ze znajomością j.ang. jak ogólnie sobie radzicie ? wiem, że jest was w uk bardzo dużo. pracujecie w zespołach w sklepach, magazynach i fabrykach. nie ukrywam również, że sam niedługo do was dołączę. chciałbym jedynie uzyskać odp. na nurtujące mnie i chyba nie tylko mnie pytania. może znacie odnośniki do innych for gdzie poruszany był temat pracy na wózkach podzielcie sie tymi linkami. nie chcesz uzewnętrzniać sie na forum napisz do mnie [email]
No wiec tak. Ja wyjechalem z polska licencja nawet nie przetlumaczona. Prace dostalem bez niczego. Musialem jedynie przejsc wewnetrzny kurs na wozek, tow trucka i wymiane akumulatora. Trwalo to 5 dni i bylo gratis. Jezyk niestety trzeba znac przynajmniej tu gdzie pracuje. Aha tak przy okazji potrzeba jest masa wozkowych bo otwieraja nowe hale. Wiec jesli ktos ma troche praktyki i oczywiscie zna jezyk to niech sie ze mna lub agencja Windsor skontaktuje. moje [gg] . Tel. do Windsora [tel]. Powodzenia wszystkim
dziękuję za odpowiedź może ktoś jeszcze jakie są zarobki ? w jakich miastach pracujecie ?
jeszcze jedno nadal pracujesz w Nissanie jakie są warunki płacowe czy nadal sobie chwalisz prace w tej firmie ?
Wiec juz nie jestem w Agencji. Mam staly kontrakt na 13300 funtow na rok. To chyba okolo 7 na godzine. Nie mam powodu do narzekan. teraz jak jestem Team Leaderem? Jeszcze dodatek funkcyjny doszedl.Nara
pięknie pięknie
witam cie mam uprawnienia na wózki widłowe mógł byś podać więcej szczegółów na temat tej pracy i gdzie to jest
witam cie mam uprawnienia na wózki widłowe mógł byś podać więcej szczegółów na temat tej pracy i gdzie to jest do mirekszu
Sunderland. Ale niestety tak jak chyba we wszystkich firmach motoryzacyjnych i z nimi kooperujacych nie jest za rozowo. Przyjec nie ma wogole, wrecz przeciwnie. Kazdy jest zagrozony nadchodzaca redukcja. Proponuje rozejrzec sie w innych branzach. Wejdz na strone www.jobcentreplus.gov.uk i tam poszukaj. Jest sporo ofert, chociaz nie ukrywam, ze wymagaja kwalifikacji. Powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.