praca w Anglii styczen 2008

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
szukam pracy w fabrykach,przetworniach jako pakowacz od stycznia 2008.Jezyk angielski slaby.Czy ktos sie rowniez wybiera i zna zaufanego posrednika pracy?
witam, my z chlopakiem tez szukamy.... kurde tylko posrednikow ile przejrzalam to szok, juz mam dosc, ale mysle ze uda sie cos znalesc.... tez chcemy w styczniu wyjechac... a Ty dokad?? skad?? sama??
Ja chce wyjechac sama.Nie mam konkretnego miejsca gdzie,cala anglia.Tez przegladam ciagle ogloszenia,najgorsze jest to ze agencje chca bardzo duze prowizje a przeciez nie powinni brac zadnych pieniedzy za posrednictwo. Mieszkam kolo Bydgoszczy.
Hej, my tez szukamy pracy z chlopakiem i znajomymi. Chcemy wyjechac tak gdzies pod koniec stycznia. Chcielismy jechac w ciemno i na miejscu zapisac sie do jakiejs agencji, ale problem z mieszkaniem jak znalezc i zalatwic przez internet. Coraz czesciej mysle czy by nie sprobowac agencji, choc trzeba byc w tym wypadku ostroznym. Nie korzystajcie z agencji gdzie jest jakakolwiek prowizja. Co do miejsca, to czesto jest narzucone przez agencje, ale tak naprawde chcialabym na poludniu, kusi mnie Southampton lub Bournemouth, Nie chce wielkich miast, jak Londyn. Zastanawiam sie nad DKM Solutions bo podobno wysylaja lub wysylali do amazon.co.uk lub ksiegarni wysylkowych, ale nie wiem jak to teraz jest. Sa o tej agencji rozne opinie, jak w sumie o kazdej, trzeba sobie wywazyc to wszystko. Ja nie oczekuje luksusow ale tez nie chce byc zrobiona w konia, okradziona i nic z tych rzeczy.

Pozdrowionka dla szukajacych :)
Moje GG to 2516045
Bardzo chciałabym wyjechać za granice.Anglia Holandia Szwecja Niemcy itd....obojętne...staram sie na wszystkie możliwe sposoby ale na razie bezskutecznie....moge wyjechac od zaraz...
Ja mieszkam w angli od ponad roku i nie radze wam wyjeżdżać w styczniu do pracy bo jest bardzo ciężko coś znaleźć najlepszy czas to wiosna lub okres przed przyjazdem studentów. A jeżeli chodzi o przyjazd w ciemno to jak najbardziej tylko trzeba mieć jakieś lokum na miesiąc zapewnione no język angielski w stopniu komunikatywnym bo nikt nie pomoże załatwić formalności. Polecam agencje pośrednictwa Omega też biorą prowizja ale w trakcie pracy odciągają przez jakiś miesiąc, załatwiają lokum i inne formalności.
My w ciemno jechac nie mozemy bo nie wiem kto by nam wynajal mieszkanie lub domek, tak bysmy mogli przyjechac na miejsce i miec dach nad glowa. Jak na poczatek agencja jest ok, ale ktora.... Omega.... o niej juz wyczytalam najstarszniejsze rzeczy.
Malinka1985 jak mozesz odezwij sie do mnie na gadu 7120999
ja chciałbym wyjechać w czerwcu, po maturach, czy ktoś jeszcze planuje ?
pozdRawiam
Odezwij sie do mnie na [gg] - pisz nawet gdy bede "niedostepny" - mysle, ze jestem w stanie Ci pomoc.
Polecam firmę Flame Employment. Mają teraz duży nabór. Pracuję dla nich od 4 lat i jest spoko. Ich stronka to: http://www.flamejobs.pl/ moj gg 3[tel]mogę poradzić. Pozdrawiam:)
Witam!Praca w Anglii jest zawsze.Ja mieszkam w Bradford, pracuje w budowlance ale jak bym chcial to w kazdej chwili moge isc do fabryki.Takie firmy jak np.farmers boy potrzebuja ludzi stale.Bardzo dużo zależy od znajomości języka angielskiego.Trzeba umiec sie dogadac przynajmniej na poziomie podstawowym.No i oczywiscie stawka za jaka chcemy robic.Powyżej 6 GBP bez kwalifikacji,przez agencje cieżko znaleźć, ale za minimalną uważam, że nie ma problemu.Pozdro
Witam.
Szukam pracy jako pakowacz, pomoc kuchenna, kelner. W sumie jest to moja pierwsza próba znalezienia pracy w Anglii. Angielski dobry w mowie i piśmie jednak bez żadnych certyfikatów. Jestem studentem i mam obecnie rok przerwy (urlop zdrowotny).Chciałem zapracować na kolejny rok studiów. Okres w którym mogę wyjechać - od Lutego do końca Sierpnia. Jeśli wiecie gdzie znajdę jakąś zaufaną ofertę pracy, albo cokolwiek, to piszcie tutaj albo na [email]
Dzięki za wszelką pomoc. Pzdr.
hej:)jade do pracy do londynu we wrzesniu,jedzie ktos ze mna?zawsze to razniej:)Bylam tam na wakacjach przez 2 miesiace i bylo naprawde super, pracy jest bardzo duzooo i na roznych stanowiskach...zarobki sa ok nie to co w Polsce:(mozna sie tam naprawde duzo dorobic:)jesli ma ktos ochote to zapraszam do rozmowy [gg]
wyjazd do pracy za granice: http://www.gowork.pl/forum/index.php?do=showlist&id=14529
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa