praca w leicester

Temat przeniesiony do archwium.
Dobry. Z gory przepraszam, jezeli taki temat juz byl, ale nie moglem go znalezc - moja wina.
W wakacje jade do Anglii, konkretnie do Leicester. Wylatuje w czerwcu, wracam we wrzesniu, a z kolei w lipcu koncze 18 lat. Znajomosc angielskiego oceniam na pewno nie na biegla, ale tez nie kalecze siebie i innych jak mowie (ucze [ku woli scislosci nie sie, ale innych] tego jezyka). Mam gdzie jechac, gdzie spac i za co przezyc do momentu znalezienia pracy - no i wlasnie tu jest pies pogrzebany, a konkretnie moje pytanie.
Czy mam jakies szanse na znalezienie pracy? Szukac na wlasna reke czy przez biuro ? Jak uwazacie, jakiego typu praca moglaby to byc? Jednym z glownych powodow mojego wyjazdu jest chec szlifowania jezyka. Wlasnie dlatego idealna praca byloby dla mnie cos w cateringu czy gastronomii (bary, puby itd. itp.), czyli zajecia wymagajace kontaktu z ludzmi. Wiem, ze moj post moze sie wam wydawac bezcelowy, jednak chcialbym poznac Wasza, a konkretnie Twoja, opinie na temat rynku pracy, no i w koncu samej pracy i jej dostepnosci dla osob mojego pokroju.
Z gory dziekuje za odpowiedz. Serdecznie pozdrawiam. Do miłego.
Ja bym radziła zaraz jak przyjedziesz zapisać się do agencji typu Alacarte lub mj recruitment, oni zatrudniają kelnerów. Ale to jest praca na akord i zarobki są uzależnione od liczby przepracowanych godzin, a w wakacje chyba nie mają aż takiej wielkiej liczby zleceń. Najlepiej będąc jeszcze w Polsce przygotuj CV po angielsku i zrób kilkadziesiąt kopii a jak będziesz na miejscu porozdawaj po barach i pubach, a może się uda!

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego