Praca i mieszkanie za granicą

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
chciałabym na początku lipca wyjechać do UK do pracy, ewentualnie we wrześniu, głównie dlatego, że studenci powrócą na uczelnie i teoretycznie będzie większa szansa na znalezienie pracy. Angielski na poziomie FCE. Jednocześnie szukam współlokatorki, mniejsze koszty. Jestem z okolic Katowic.
Hej ja podobnie planuje

Jesli facet ci nie przeszkadza to mozemy sie zgadac.

Odezwij sie

[email]

jestem z wawy
hej ja jak cos to jade we wrzesniu do szkoly w okolicach londynu, i tez bym szukala wspollokatorki :) jesli jestes zainteresowana to napisz na emaila [email]
jestem z bb :P
Zastanawiam sie czy bylabys zainteresowana praca w restauracji. Mozliwosc wynajecia pokoju w tym samym budynku co pub/restauracja. Praca na caly etat ale poszukuje kogos od polowy maja bo w czzerwcu oczekuje dzidziusia. Prosze o szybka odpowiedz na [email]
Hej! Jestem chętna do wyjazdu, zamierzam wyjechać sierpień/wrzesień. Sama się boję a we dwójkę pewniej, jeśli jesteś zainteresowana to moje [gg]
Witam ,podobnie lecz tylko do pracy chcemy z zona wyjechac do Angli i podjac wspolnie prace z mozliwoscia zamieszkania,jestesmy w wieku 45-55 lat,moze jakas ochrona rezydencji ?Mój angielski na poziomie satisfactory tylko w mowie i po czesci czytanie.
Jestem z Gdyni i gdyby ktoś miał jakąś wiadomość prosze o kontakt [email] dziekuje.
Hej , JA sie pisze na wyjazd w sumie od zaraz ale nie jestem jeszcze pewny gdzie ! JEsli masz ochote moze razem sie odpowiednio zgadac .
Moj email [email] lub [gg] [tel]pzdr.
Kuba z Łodzi
Hej , JA sie pisze na wyjazd w sumie od zaraz ale nie jestem jeszcze pewny gdzie ! JEsli masz ochote moze razem sie odpowiednio zgadac .
Moj email [email] lub [gg] [tel]pzdr.
Kuba z Łodzi
Tylko, że ja nie chcę od zaraz, tylko najlepiej od września, ewentualnie od lipca. Tylko w lipcu ciezko o prace, tak slyszalam, ale nie sprawdzałam na własnej skórze. Ogólnie wybieram się pierwszy raz do Anglii, byłeś już? Jakby co, podałam swoje gg wiec pisz. :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka