Szukam pracy na wakacjach za grnicą

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć
Jestem tegorocznym maturzysta. Zapowaiadaja sie dla mnie długie ponad 4 miesieczne wakacje, chciałbym wybrać sie po nich n studia ale nie mam kasy. Wiec poszukuje pracy za granica na okres wakacji 2005/2006. Znam dość dobrze angielski uczę się go ponad 6 lat. Posiadam prawojazdy kategori "B". Przyjme się do każdej płatnej :) pracy ja terenie Europy. Jeżeli ktoś miałby konkretne informacje, pewne zajęcie, jakiekolwiek informacje na temat pracy za garnicą lub informcje jak zdobyć taka prace i nie dać się naciagnać ( bedzie to mój pierwszy wyjazd do pracy ) to proszę pisać na adres [email] lub wypowiadać sie na forum.
Z góry serdeczne dzięki.
Pozdrawaim
Daiwd
Hejka! Tak się składa że ja też bardzo bym chciała wyjechac na wakacje do Angli w celu poszukania pracy. Fakt nie jestem maturzystką ale mam 18 lat.Ucze się angielskiego dosyć długo (5lat) prosze cie skontaktuj sie ze mną to jest mój mail [email]
pozdrawiam
ŁAPKA
hey! mam 19 (i mature dopiero za rok:) z checia pojade do UK w poszukiwaniu pracy (obojetnie co;) na wakacje. macie jakies pomysly?

moj [gg]
Hejka.. [;
Tez jestem tegorocznym maturzysta i chetnie znalazlbym pare osob do wspolnego wyjazduu... [;
Ja jestem z lodzkiego, a Wy? moj [gg]
hej
ja tez byłbym chetny na tekie coś. praca obojetnie jaka.
Jestem etraz w 2 kl Lo , ale na wakacjach bede juz pełnoletni
razem z kumplem czukamy jakeijs oferty
gdybyscie cos znależli dajcie znać:) moze zabierzemy sie razem??
[email]
ja etz bede szukał czegoć :)
ja tez jestem maturzystka, w tym roku wybieram sie na au pair, tak jak i w tamtym. super sposob na zwiedzenia kawalka swiata i zarobienie troche kasy. ale trzeba miec duuzo cierpliwosci do dzieci i hostow ;P
hej, a gdzie bylas jako au pair? Na jak dlugo? Z jakiej agencji? Ile kosztowalo? Ja zastanawiam sie nad takim wyjazdem w tym roku po maturze(najchetniej do Hiszpanii-znam dobrze jezyk, ale Francja czy Anglia czy jakikolwiek inny kraj europejski tez bylby OK), ale sie troche boje,ze nie poradze sobie z dzieciakami, a poza tym, nie mam zbyt duzo kasy, zeby placic nie wiadomo ile agencjom au pair.
Bede wdzieczna,jesli podzielisz sie doswiadczeniami..
hej, no wiec bylam au pair w sheffield, to jest polnoc anglii, bylam tam 3 miesiace, rodzinke znalazlam przez net wiec nie musialam nic placic, tylko kupic bilet i w droge!
wejdz np na www.greataupair.com ;-)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa