zwrot podatku

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 61
poprzednia |
Czy mozecie mi udzielic wskazowek jak samodzielnie starac sie o zwrot podatku w Anglii ???
Musisz znalezc Tax Office w tym miescie gdzie mieszkasz. Dostac od pracodawcy papier podatkowy P-45 (to oczywiscie po zakonczeniu pracy)oddac go do Tax Office wraz z wypełnionym pisemkiem z tego biura i zaczekac 4 tyg. na zwrot pieniedzy.
powodzenia
Dzieki Gosia, mam tylko pytanie ja jestem teraz w Polsce i wszystko co moglam sie dowiedziec to tyko ze strony inland revenue. Pit P45 od prawcodawcy juz dostalam tylko nie wiem czy jak dolacze P-85s to wystarczy?? bo znalazlam jeszcze dodatkowo inne dokumenty i chcialabym miec pewnosc ze to wlasnie to. Prosze napisz mi czy Ty sie rozliczalas z Tax office samodzielne Z gory bardzo dzieki
P85s powinno wystarczyc. jedyne nad czym sie sama zastanawiam to czy trzeba wyslac caly P45 czy pierwsza strone zostawic sobie. tyle ze przeciez na tej pierwszej stronie sa najbardziej kluczowe informacje.. w kazdym razie p45 i p85s wystarcza.
na pewno tylko I strona z P45 na 100% tylko biura sie tym zajmujace strasznie mieszaja z Pitami i nie ejstem pewnna co do P85s
ja zgubiłem swój p 45 - jak myślicie skąd mogę wziąść następny ?
a powiedzcie mi jeszcze ile procent podatku jest w agnlii?np jesli pracuje jako kelnerka
napisz do swojeg pracodawcy, powinien Ci wyslac nowy P45 albo pcozekaj na P60

ewetnaulnie mozesz rozliczyc sie z podatku korzystajac z firmy wtedy bedziesz potrzebowal co najwyzej 2 ostatnich payslipow (nie wiem czy da sie z 2 payslipow rozliczyc samemu.. firmy to jakas robia)

Pozdrawiam
Sang

---------
http://www.dzak.topworld.org/
Moja Historia z podatkami
Apropos firm to ja polecam www.damyprace.pl. Jest możliwość odzyskania zwrotu w 24h.
Ja bym poleciła Ci firmę Eurotax. Są bardzo solidni i załatwiają bardzo szybko wszystkie formalności. To w tej chwili chyba największa firma zajmująca się zwrotami podatków.
EuroTax to sprawdzona firma.
Też ich polecam.
a ja polecam [email]
A ja mam problem ze zwrotem podatku. Osobiscie odniosłam P45 do Revenu i miałam podatek otrzymać juz 2 miesiące temu (tak mi powiedzieli). Teraz jestem w Polsce i nie moge osobiście sie do nich wybrać, żeby sprawdzić, dlaczego mi pieniędzy nie oddają. Piszesz, że lepiej samemu się pofatygować, może więc wiesz jak mogę tą sprawę "ugryźć"? Jeśli ktoś wie, proszę o podpowiedź. Sama już nie wiem co robić... pozdrawiam
[email]
2 lata temu zrobilem podobie tak jak ty - pofatygowalem sie do urzedu, zlozym podanie i czekalem... ponad pol roku po to tylko, zeby nic nie dostac! Podatek odzyskalem poprzez fime w Polsce (kosztowalo mnie 14% calego odzysku - niezle sobie w tedy zarobili na mnie).
Nie ma zielonego pojecia, czy jest w ogole mozliwosc osobistego odbioru podatku, no chyba ze dostaniesz pismo od nich (ja tak mialem w zeszlym roku, ktoregos dnia zobaczylem na payslipie ponad dwokrotna sume kasy, jaka co tydzien otrzymywalem!!!) Za jednym razem odzyskalem 80% podatku, po jakims czasie odsyskalem cale 100%.
Tak wiec za rok podatkowy 2[tel]juz sie nie musze martwic :))
wniosek, lepiej zlecici to tym, którzy się na tym lepiej znaja albo poprostu maja doświadczenie w takich sprawach. słyszałam, że dużo osób jest zadowolonych ze współpracy z euro-taxem.
a ile procent pobiera eurotax za swoje uslugi?
Eurotax nie polecam.

Kobieta, która odezwała się do mnie telefonicznie z tej firmy nie potrafiła mi udzielić odpowiedzi ile podatku odzyskam, mimo, że mejlowo zapewniono mnie, że zostanę o tym poinformowany.

W ogóle można było wyczuć, że zależy jej tylko na zebraniu danych ode mnie i jak najszybszym skończeniu rozmowy.

Dodatkowo na stronie Eurotax nie można znaleźć informacji ile tak naprawdę pobierają prowizji.

Wysłałem mejla z zapytaniem, ale nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.

Czyli podsumowująć nie wiadomo ile pieniędzy odzyskanie, i ile Wam za to potrącą. Wg mnie Eurotax jest po prostu niepoważną firmą.
miało być: ile pieniędzy odzyskacie.
[wpis usunięty]
Euro-Tax bierze 14% = VAT, czyli 17,08% !!!!!!!!!!!!
ja rowniez nie polecam firmy euro tax !!!

Oszukali mnie, do tej pory nie doczekalem sie zwrotu podatku a czekam juz 6 miesiecy, nikt nie odpowiada na telefony, nieprofesjonalna obsluga, nieuczciwa firma.
Chyba w ogole nie zamierzaja mi oddac mojej kasy, nie wierzcie w euro tax, to sciema.
Wiecej informacji moge podac na maila, szczerze i uczciwie.
Nie wierzcie w te posty, ktore tu czytacie, mysle, ze to kolesie z euro tax wypisuja to wszystko, przeciez tu sa prawie tylko pozytywne opinie o firmie, zauwazcie to i naprawde trzeba przekopac wiele forow, zeby znalezc negatywy. Ja dopiero niedawno zorientowalem sie z kim mam do czynienia :(
Euro tax to oszuscie, niestety :(
dlatego ja polecam:

www.cuf.com.pl

maja te same stawki, no i kase mozna otrzymac po jakichs 3 miesiacach (na bank!!!)
Ja mogę wam polecić www.euro-punkt.pl z Opola ja się tam rozliczałam już 3 razy i nie było problemów.
Ludzie!!! Dlaczego chcecie płacić 100% więcej? Przecież można płacić mniej - www.tax-pol.pl. Ja co roku u nich rozliczam się i płacę mniej niż wy
ODRADZAM EUROTAX!!! Mimo dostarczenia do firmy kompletu wszystkich moich dokumentów podatkowych czekałem na zwrot ponad 8 miesięcy - w trakcie trawania całej procedury konsultanci nie potrafili udzielać odpowiedzi co dzieje się z moją sprawą. Po wielu miesiącach oczekiwań okazało się iż otrzymałem grosze ze swojego zwrotu, kiedy sam go odzyskiwałem będąc za granicą było to suma kilkukrotnie wyższa za krótszy okres czasu. Pluje sobie w brodę że sam tego nie zrobiłem i tym razem ale chciałem być wygodny....teraz się to na mnie mści. Do tej porty nie otrzymałem od firmy pełnego rozliczenia poniesionych przezemnie kosztów jak również pobranej przez nich prowizji...nie odpowiadają na wiadomości a na infolini to można dowiedzieć się jedynie jaka pogoda jest obecnie chociaż i tego nie jestem pewien. Moja sprawa siedzi już w UOKiK jak również wniosek poszedł do Policji Gospodarczej we Wrocławiu.

Tym samym wszystkich pokrzywdzonych zapraszam do dyskusji:
http://groups.google.pl/group/problem-z-firm-euro-tax

najwyższa pora postawić się tym oszustom !!!!
Nie ma sensu powieżać żadnej firmie rozliczenia swojego podatku! To jest naprawdę bardzo proste. Fakt trzeba poczekać parę miesiecy (przez firmę czeka sie tyle samo albo i dłużej), ja wysłałem rozliczenie w maju a czek dostałem we wrześniu ale nic mnie to nie kosztowało oprócz opłaty za list polecony do Anglii ok 10 zł i realizacje czeku w banku WBK 25 zł. Chętnie pomogę jeżeli ktoś chce moje [gg] .
Pozdrawiam
Witam,
Wiecie cos może o firmie Taxmax z siedzibą główną w Katowicach...?
Czy są rzetelni, jakie prowizje pobierają za zwrot podatku z Anglii?www.taxmax.pl
Pozdrawiam wszystkich
Najwazniejsza sprawa jest to czy firma nie chce zeby im na samym poczatku cos placic. Wiekszosc firm pobiera oplaty procentowe po odzyskaniu zwrotu.
Ja rozliczalem sie przez firme z mojej okolicy i jestem zadowolony.
Nigdzie nie znalazlem taniej.
Poza tym dostalem wlasny czek do reki i moglem go sobie sam zrealizowac.
Cala ta procedura potrwala kilka miesiecy, dlatego ze po czesci pracowalem dla kogos jak i prowadzilem wlasna firme.
Tu jest strona firmy, w ktorej sie rozliczalem www.adamczyk-zwrot.pl
Rozliczenia podatku
Direct People & Perfecta
tel. 343435846
Rozlicz sie z podatku: "EDAX" Rzeszów,35-233,ul.Lubelska 26
MOZLIWOSC PODPISANIA UMOWY ROWNIEZ KORESPONDENCYJNIE.
Serdecznie zapraszam!!!:)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 61
poprzednia |

« 

Redakcja

 »

Pomoc językowa