Europlus + zły??????

Temat przeniesiony do archwium.
Mam nadzieje ze przeczyta to bejotka lub inny spec.

Przeczytałem wlasnie na tym forum ze Europlus + Milenium Riward jest najlepszy zaraz po SuperMemo i "Henku". Z kolei bejotka napisał mi ze Euro++ jest generalnie do bani-chyba ze ta recenzja nie obejmuje Euro++ Riward Milenium który to podobno nadaje sie nawet by z laika(jak idzie o angielski) zrobic kogos kto moze nawet przystapić do FCE.Je to w koncu jest.

Mam nadzieje ze doczekam sie w miare szybko jakiegos sprostowania lub wyjasnienia trapiacego mnie problemu.najlepiej gdyby to wyjasnił BEJOTKA
ja nigdy nie pisałem, że EuroPlus+Reward jest do bani. Wyżej stawiam SuperMemo i programy z serii Profesor.

Kilkakrotnie podkreślałem, że wszystkie programy YDP (EuroPlusy) są elekronicznymi wersjami podręczników drukowanych. Podręcznik English Reward przestał być zalecany przez MENiS do użytku szkolnego, w związku z nowym programem. Uważam, że teraz powinien zostać przeceniony do, powiedzmy, 100 zł. To wszystko.
a to to rozumiem-sori jak zle zrozumiałem ale takie wnioski wyciagnołem z poniższego stwierdzenia:

"Wydaje mi sie, że już o tym pisałem. Ja osobiście uważam, że programy z serii EuroPlus + (tytuł jakiegoś podręcznika) są elektronicznymi wersjami podręczników drukowanych, opracowanych przez brytyjskich autorów i są niezrównane jeśli ktoś się uczy pod kierunkiem dobrego lektora prowadzącego swoje zajęcia na podstawie tych własnie podręczników. W przypadku samodzielnej nauki ich przydatność spada do nie więcej niz 30%."

Chodzi mi o te marne 30%-czy omne tycza równiez Euro++Reward Milenium.I czy "Profesor Henry" oraz "First step..." jest pod tym wzgledem duzp lepszy.
Jeszcze jedno:czy program "first steps..." zawiera te niezbedne rzeczy(podrecznik grtamatyki albo przynajmniej jakis jej zarys,filmiki,i dobre dialogi)tak jak zestaw Prof Henry(gramatyka+słownictwo+rozumienie ze słuchu).Bo jesli tak to to"first steps..." za 90zł naprawde sie opłaca przy zestawie Henry'ego którego cena dochodzi do 200zł
Prosze o pomoc kogos kto ma te programy i moze mi doradzic
First Steps nie zawiera filmików, nie zawiera długich dialogów. jesli naprawdę chcesz się nauczyć języka możesz kupić Program First Steps i kasetowy kurs pod tym samym tytułem. Zawiera on mnóstwo ćwiczeń na rozumienie ze słuchu lepszych od tych w Profesorze Henryku. Nie wszystkie z nich dało się zaadaptować do programu.

Niezaleznie od ceny uważam, że warto mieć zarówno First jak i Henia.

Moja uwaga odnośnie EuroPlus+ Reward nie oznaczała, że jest to program zły, tylko, że jego wartość edukacyjna przy pracy z nauczycielem jest dużo większa niż bez pomocy nauczyciela.

Pamiętaj, że każdy uczy się inaczej i moje doświadczenia u Ciebie mogą się nie sprawdzić. Tymbardziej, że ja kilka lat temu przerobiłem cały kasetowy kurs First Steps in English i wersja programowa jest tylko przypominaniem go sobie w przyjemny sposób.

Ale żeby nie wpędzać Cie w koszty dam Ci taka radę. W przyszłym tygodniu powinien ukazac się 5 numer magazyny DVD OKey. Zawiera on 2 płytki z filmami w wersji angielskiej i polskiej oraz 1 płytkę CD z porgramem SM o bazą Easy English Plus. Popracuj miesiąc z tym programem i zadecyduj o kupnie First Steps. Easy English Plus jest łatwiejszy, ale bardziej atrakcyjny od Firsta, a całość kosztuje ok. 5 zł.

Jeśli nie spodoba Ci się First Bedziesz miał dwa filmy komediowe, które będziesz mógł w poniedziałki, srody i piatki oglądać w wersji angielskiej, a we wtorki, czwartki i w soboty w wersji polskiej. Wierz mi. Nie ma lepszej metody nauki rozumienia ze słuchu.

B
wielkie dzieki za rade-zrobie tak napewno

PS.moja dociekliwosc wynika z tego ze nie chce marnowac czasu i kasy na cos czrgo potem nie wykorzystam(choc mam checi i na zakup "Heńka" i "First steps..." i nawet PONSA-z powodu płyt CD i kaset).jeszcze raz dzięki za weszystkie rady bjk
Jeżeli wystąpi jakiś problem techniczny (a jest to bardzo prawdopodobne) i napiszesz do YDP prosząc o pomoc to nie doczekasz sie jej nigdy. Miałem problem z uruchomieniem programu na XP, program nie działał prawidłowo. Zwróciłem się do wydawcy kilka razy ale bez odzewu. Na forach internetowych wyczytałem że nie tylko mnie tak potraktowali. Na stronach nie związanych z wydawcą tego programu znajdują się patch'e które pozwolą na uruchomienie wszystkich funkcji tego programu. Dopiero po zainstalowaniu ich mogłem korzystać a programu. Czułem się jak pirat a kupiłem legalny program, za kwote za która można opłacić kurs.
Jeżeli chodzi o materiał zawarty na płycie to uważam że jest rewelacyjny i szkoda tylko że tak źle jest przeniesiony na wersje multimedialną.
Mimo wszystko polecam ale ostrzegam ze komunikaty o błedach mogą się pokazywać, albo mozecie sie mocno zdziwić gdy zobaczycie na innym komputerze swój program ale o wiele "bogatszy"
EuroPlus + Reward jest programem bardzo często nielegalnie kopiowanym, podejrzewam, że 90% kopii tego programu znajdujących się wśród jego użytkowników, to własnie kopie nielegalne. Między innymi dlatego w sieci znajduje się tak wiele łatek. Jednak producent na swojej stronie umieścił instalator tego programu, który pozwala uruchomic jego starsze wersje pod systemem Windows XP. Niestety wymaga on podania kody aktywacyjnego z legalnej wcześniejszej wersji.
Program który posiadam jest oryginalny i kupiony w sklepie a gdybym go kupił za giełdzie to zapewne dostałbym z wszystkimi „łatkami”. Owszem po długim okresie prób uzyskania jakiejkolwiek informacji znalazłem na stronie producenta instalator którego nie byłem w stanie pobrać. Udałem się do znajomego informatyka z prośbą o ściągnięcie owego programu, ten też miał problemy bo serwer producenta programy „zasypiał” lub zrywał połączenia lecz odpowiednim oprogramowaniem udało się go zassać. Niestety okazało się że program dalej nie działa prawidłowo … i znowu odłożyłem go na półkę bo zacząłem się irytować. Po zainstalowaniu patch’a który jest zapewne do nielegalnych kopii program ożył, jednak dalej nie mogę korzystać np. z forum mimo że program zarejestrowałem. Korzystam z programu codziennie ( po to go kupiłem) i poznałem różne komunikaty o błędach oraz przeżyłem nagłe samoczynne zamknięcia programu ….
Czy takie problemy powinienem mieć kupując program ?? ??
Przykro mi to pisać, ale gdy będę kiedyś kupował „Niemiecki” to chyba kupie na giełdzie bo tam mnie poważniej potraktują.
Temat przeniesiony do archwium.