supermemo advanced 8.0 a Speed aup

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie. Czy jest duza roznica pomiedzy supermemo advanced english wersja 8.0 a nowsza wersja speed up? Mam 8.0 i zastanawiam sie czy jest sens kupowac speed up. Czy roznice dotycza zakresu slownictwa i rodzaju cwiczen czy tez jedynie grafiki?
Wydaje mi się, że różnice między tymi bazami są dość istotne:

- SuperMemo Advanced English wersja 8.0 liczy sobie ok 40.000 wyrażeń;

- SuperMemo Advanced Speedup! zawiera ich tylko 20.000.

Poza tym SuperMemo Advanced English wersja 8.0 nie zawiera mechanizmu tłumaczenia angielskich pytan i odpowiedzi na jezyk polski.

Poza tym SuperMemo Advanced English wersja 8.0 zawiera wyrażenia z "dwóch współczesnych baz" Speedup! i Proficiency!
Wow! Ale expresowa odpowiedz!
Czy z Twojej odpowiedzi mam wnioskowac, ze nie ma sensu kupowac speed up?
Ja nie chcę i nie mogę nic Ci sugerować. Jeśli korzystając ze swojej wersji rozumiesz pytania i zapamiętujesz odpowiedzi i rozumiesz je, to możesz pozostać przy tej wersji. Ale jeśli brakuje Ci tłumaczeń, to decyzja może być inna.
Nie jestem pewna, ze o to chodzi, ale w mojej wersji 8.0 jest w mwnu u gory taka rozdzka, jesli jest wcisnieta to po najechaniu na zdanie lub odpowiedz pokazuje mi sie tekst po polsku. Dlatego nie mam problemu ze zrozumieniem pytan i odpowiedzi:)
A gdzie mozna poczytac na temat wersji 8.0 ?? Bo na oficjalnej stronie nie ma nic o tym... i pierwszy raz slysze ze jest taka wersja. Hmm mozecie podac jakies strony z informacjami na ten temat ?
To wersja historyczna. Już dawno nie można jej kupić u wydawcy, choć jeszcze rok, dwa lata temu była dostępna w niektórych księgarnich.
chyba nie warto a zreszta myslisz ze sie na tym znam?????????????
bibeloty gadaCIE KOPMPUTERY SA OKIS ALE NIE AZ TTAAAAAAAAK
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków