ktory program wybrac??

Temat przeniesiony do archwium.
pytanie jak w temacie. narazie biore pod uwage: Profesor Henry, EuroPlus+ angielski z Cambrige, EuroPlus+ Reward Me, moze jesze jakis inny??

mysle ze moj angielski jest gdzies miedzy A2 (Pre-
Intermediate) a B1 (Inrermediate), tylko ze przez ostatnie 5 lat wogole nie mialem z nim stycznosci i nie wiem ile przez ten czas zapomnialem.

bylbym wdzieczny za jakas pomoc.
Spoko, poczekaj, bejotka ci tu wykład trzaśnie jak zawsze w takich sprawach.
PS Chłopie nie masz wyjścia - Super Memo albo śmierć! No, ostatnio "First Steps" i "Next Steps" są u bejotki na tapecie:) Poczekaj cierpliwie na orzeczenie sądu i wymiar kary:)
W najnowszym KomputerŚwiecie jest test programów wspomagających naukę angielskiego. Chociaż nie zgadzam się z nim i uważam go za artykuł sponsorowany, radzę sie z nim zapoznać.
I jaki program tam wygrał??
czyli nie polecacie zadnego z tych ktore napisalem?? zobacze jeszcze co pisze w tym KŚ.
Daję sobie język wyrwać razem z zębem jadowym, że zapomniałeś wszystko. Wybierz Angielski na szóstkę. To jeden z najtańszych programów, merytorycznie w sam raz dla takich, którzy zaczynają co pięć lat ; ))))))))))))))))))))))0
tak zle to nie jest, robilem tescik ze strony Euro++ i nawet poszedl mi lepiej niz sie spodziewalem.
a wiec dla tych ktorzy nie wiedza w tescie Komputer Swiata wygral:
Tell Me More
drugie miejsce:
EuroPlus+ Angielski z Cambridge - ktorego glowna wada bylo to ze nie ma tlumaczen po polsku i osoba zupelnie zielona moze sobie nie poradzic, bo nawet w lekcjach dla poczatkujacych wszystko jest po angielsku.

moze ktos cos napisac o tym TMM?? przeszukalem forum ale wypowiedzi sa tak z przed roku i jakies takie niezbyt pozytywne.
Znam TMM, ale wersję dużo starszą, 3.0 albo 4,0. Od kiedy ten program pojawił się w Polsce wygrywał wszystkie testy w Komputerświecie, moim zdaniem niesłusznie. Ma fatalnie zrealizowany algorytm rozpoznawania mowy, wiele ćwiczeń niedopracowanych, nie musi to dotyczyć oczywiście wersji 7.0 testowanej tym razem przez KŚ. Ale nie wydam na niego wiecej jak 100 zł (oczywiście mam na myśli wersję komercyjną, bo piratów nie kupuję.
Trochę lepiej w teście wypadł EuroPlus+ Cambridge. Ale co znamienne, na płycie KŚ znajdują się wersje demonstracyjne dwóch programów z serii Profesor Henry, i Europlus+, to nie ma na niej TMM. A to może oznaczać, że producent i redakcja KŚ są przekonani, że w opinii użytkowników TMM wypadnie zdecydowanie gorzej.

Ale jeśli ktoś mi nie wierzy, jego sprawa. Każdy ma prawop wyrzucić w błoto 400 zł.
w koncowym efekcie wezme chyba EuroPlus+ Cambridge, bo mi tak bardzo nie beda przeszkadzac braki polskiego bo sie juz uczylem anglika.
mam tylko jeszcze pytanko: nie wie ktos czy ma wyjsc poziom 4 do EP+ C??
p.s. czy moze lepiej wziasc EP+ RE ME odrazu z 4 poziomami??
p.s.2. bede wdzieczny jesli w ew odpowiedziach bedzie tylko o tych dwoch programach :)
Na płycie dołączonej do wspomnianego wyżej KomputerŚwiata jest wersja EuroPlus+ Cambridge, na której są 3 lekcje, po jednej z każdego poziomu. Może wypróbuj przed ostatecznym wyborem.
bejotka zna sie bar dobrze na sprawie tchuss
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Praca za granicą