BJK pomocy:)

Temat przeniesiony do archwium.
Mam problem : niedawno zakupiłem Supermemo Extreme z myślą ,że połączę baze Proficiency z moją wcześniejszą ,a tu się okazuje ,że baza Proficiency jest połączona z Speedup! ,czy jest jakiś sposób by oddzielić jedną od drugiej?

Thx in advance;]
Nie mogę Ci pomóc, mój DVD wymaga wymiany. Mam jednak pytanie. Po co chcesz łączyć te bazy. Ja nigdy nie łączę moich własnych baz z bazami komercyjnymi, lub otrzymanymi od kolegów.
Szczerze mówiąc chciałem połączyć bazę Speedup! (tą którą miałem przed zakupem Extreme) z Proficiency. Ale tak właściwie nie wiem czy to taki dobry pomysł... anyway thanks ;-)
BJK mam jeszcze inny problem : w jednej bazie chciałbym spróbować zamienić miejscami pytanie z odpowiedzią ,czy jest to możliwe?
Totalnie, tzn. dla wszystkich elementów jedną instrukcją jest to niemożliwe. Można natomiast robić te element po elemencie w trakcie nauki lub przed/po niej.

W tym celu trzeba być na poziomie "Level professional". Teraz w trakcie nauki, po udzieleniu odpowiedzi należy najechać kursorem na pole pytania, w cisnąć prawy przycisk myszy i w menu podręcznym zaznaczyć opcję "Answer", następnie najechać na pole adpowiedzi i w analogiczny sposób odznaczyć tę opcję.

W podobny sposób trzeba zmienić opcje "Display at ..." i "Play at ..." komponentu dźwiękowego.

Jeśli chcesz to robic przed nauką musisz to robić w trybie przegladania zawartości bazy, zmieniając tyle elementów ile chcesz się uczyc danego dnia.
Ostatnio przypadkiem znalazłem lepszy opis tego procesu na stronie producenta www.supermemo.pl. Poszukaj i spróbuj.
Dzięki ;] poszukam
Znalazłem http://www.supermemo.pl/index1.php?op=0&did=35
Teraz spróbuje to zastosować...
Temat przeniesiony do archwium.