supermemo.net

Temat przeniesiony do archwium.
Ma pytanko. Czy ktoś uczył się z supermrmo.net? Zamówiłam sobie to na skrzynkę, ale mam problemy z wpisywaniem odpowiedzi. Czy może się tak dziać dlatego, że nie używam Outlook Expres\'a, tylko Bat\'a? Co jeszcze może być powodem? Jeśli ktoś może mi pomóc, będę wdzięczna. Pozdrawiam.
Program SuperMemo w swojej najbardziej klasycznej postaci nie wymaga wpisuwania odpowiedzi. Ucząc się z niego trzeba na pytanie odpowiedziec \"w mysli\", mozna tez odpowiedzieć na głos, potem zażądać podania poprawnej odpowiedzi przez program, porównać te dwie odpowiedzi i samodzielnie ocenić poprawność własnej odpowiedzi. Tak jest we wszystkich angielskich bazach pudełkowych i internetowych. Nie mniej jednak program pudełkowy ma możliwość wprowadzania elementów z wpisywanymi odpowiedziami.

Taką bazą jest np. Easy English Plus, która towarzyszy magazynowi pod tym samym tytułem wydawanemu przez AmerCom (www.amercom.com.pl).

Oczywiście moje odpowiedź może być niezupełna, gdyż nie korzystałem z bazy eMailowej.

BJK
Dzięki za info. W takim razie ta część jest ok, bo dzieje się dokładnie tak, jak mówisz. Tzn. samemu ocenia się poziom wiedzy. Ostatnia opcja, to wysłanie odpowiedzi. I za ... nie chce to pójść. Z tego poodu myślałam, że program nie chce współpracować z moim Bat\'em. No i cały czas w sumie tego nie wiem. Pozdrawiam.

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

Redakcja