supermemo nie odtwarza nagran

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Problem polega na tym iz nie odtwarzaja sie dzwieki (nagrania).
Wyjechalem z domu, zabralem ze soba katalog systems wkladam plyte b do napedu i nic.
W domu mialem taki problem jak nie bylo plyty w napedzie.
Co z tym zrobic?
To,że w domu nie odtwarzał bez płyty - jest całkiem logiczne - po prostu nie mial skąd tych dzwieków brac- bo on ich nie przegrywa na dysk twardy - tylko odtwarza z płyty.
Co do obecnej sytuacji - nie do końca rozumiem ? - jak zabrałes katalog system ? Czesto takie różne podmiany plików moga nie zadziałac .
Ja proponowałabym na tym nowym komputerze po prostu zainstalowac supermemo i zaimportowac tylko Learning process.
Zawsze dzialalo, tak robie kopie stanu nauki. Ktos ma jakis pomysl?
Rozwiazalem problem:
Nalezalo zmienic "Secondary storage" na odpowiednia sciezke.
P.S
Polecam zamiast robienia standardowego exportu procesu nauki beckup'owac katalog systems.
Pozdrawiam
Tak, tez mielem ten problem, najlepiej po prostu przeinstalowac i z glowy. (najlepiej jak zrobisz kopie folderu system, bo po co zaczynac od poczatku?)
Podepne sie pod temat. Chodzi o parlez avec nous, supermemo do francuskiego. Przeszkadzalo mi to bzyczenie jak plyta byla w napedzie, wiec ladnie skopiowalam sobie elements na dysk, ustawilam sciezke dostepu i dzialalo ladnie bez plytki. Teraz zabieram sie za kolejlna plyte, zrobilam dokladnie tak samo jak z pierwsza i wczoraj wszystko dzialalo bez zarzutu. Dzisiaj jednak wlaczylam powtorki z pierwszej plyty (znaczy z dysku, tyle ze te ktore skopiowalam z pierwszej plyty) i nie ma dzwieku, znaczy tylko slysze dzwiek potwierdzajacy nieprawidlowa odpowiedz, ale lektor nie czyta pytan ani odpowiedzi. To samo dzieje sie jak chce sie uczyc materialu skopiowanego z drugiej plyty. Ktos moze cos podpowiedziec? Co sie moglo stac albo co moge robic zle?
Ok, cofam prosbe. Tak jak myslalam, problem byl ze sciezkami dostepu. Wrzucilam elementy z trzech plyt do jednego foldera i widac program byl troche zdezorientowany i sie zbuntowal. Ale jak rozdzielilam elements do oddzielnych katalogow i w kazdej czesci ustawilam odpowiednia sciezke dostepu nagle zaczelo wszystko dzialac jak ma byc. Ciekawi mnie tylko jak to sie stalo, ze wczoraj dzialalo, a dzisiaj musialam od nowa ustawiac:D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa