Nauka Angielskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich. Sześć lat temu zaniedbałem naukę języka angielskiego na rzecz niemieckiego. Mój poziom to elementary. Pozostało mi dwa lata studiów i w tym czasie chciałbym znacznie podnieść swoją znajomość teo języka. Postanowiłem podjąć samodzielną naukę ze względu na brak środków. Szukam zatem programu komputerowego, który potrafi zaciekawić (szybko się nie znudzi) oraz potrafi podnieść znajomość języka z elementarnego do FCE.
a moze www.rosettastone.com
PZDR
Wydaje mi się, że najbardziej odpowiednim programem dla Ciebie będzie "First Steps in English" opracowany i wydany przez SuperMemo World na podstawie kasetowego kursu Dr Krzyżanowskiego. Kurs kasetowy był pomyślany jako pomoc dla samouków. Jego wersja SM ułatwia i uprzyjemnia naukę. Możesz jego działanie wypróbować na stronie http://www.supermemo.net.pl
Moim zdaniem bardzo dobra będzie książka + kasety "Mówimy po angielsku" L.L. Szkutnika, przeglądam ją ostatnio i uważam za swietną.
Bardzo fajny jest tez kurs wydawnictwa Assimil , nie znam tytułu ( używam do hiszpańskiego) , jest to ksiażka + płyty, uczy poprzez asymilację :) około 25[tel]słów i zwrotów. Nauka trwa koło 5- 6 miesiący.
Assimil (hiszpański) kosztowął 69 zł , czy nie dużo:). Szkutnik na Allegro , bez kaset to około 5 - 10 zł.

« 

Praca za granicą

 »

Szkoły językowe