Program do nauki amerykańskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Czy zna ktoś z was jakieś programy np. PC do nauki tylko amerykańskiego. Bardzo zależy mi na bogatym słownictwie i slangu tej odmiany angielskiego. Proszę o pomoc. Supermemo nie jest w pełni amerykański tylko mieszany.
http://www.jezykiobce.pl/amerykanski,c16.html
Może Cię zainteresuje.
Też już na to patrzyłem, tylko nie wiem czy to wszystkie słówka amerykańskie. Bo wiadomo większość to również brytyjskie. Skoro nie zna nikt programów pc, to może jakieś podręczniki z cd z typowo tylko amerykańskim ?
American English File wyd. Oxford .
Cytat: grzmiq92
... Skoro nie zna nikt programów pc, to może jakieś podręczniki z cd z typowo tylko amerykańskim ?

American English for Poles - Szukaj w bibliotekach akademickich, ponieważ w sprzedaży prawdopodobnie tego już nie znajdziesz. Był to podręcznik opracowany w Instytucie Anglistyki UW i wydany kilkanaście lat temu.
To jest to: AMERICAN ENGLISH FOR POLES KURS AUDIOWIZUALNY CZ 1 ? www. wieszcz.pl/american-english-for-poles-kurs-audiowizualny-cz-1 ,id13502.html
Tak, o tej pozycji pisałem. Podręcznikowi towarzyszyły 4 audiokasety. Pare lat później ukazała się druga część, ale chyba bez kaset.

Obecnie można dostać podręcznik

Beata Pawlikowska
Blondynka na językach - wersja amerykańska.

Autorka jest rzeczywiście blondynką, ale tylko jeśli chodzi o kolor włosów.
W innych przypadkach NIE.
edytowany przez bejotka: 20 lis 2011
Rozumiem, że przez takie kursy można się samemu amerykańskiego nauczyć ? Jeśli ma się już pojęcie o angielskim ?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie