help me!!!!! BJK- platforma SM błąd

Temat przeniesiony do archwium.
Otóż od ok1msc kożystam z SM.net. Wszysko było dobrze. Niestety od 3 dni cos się popsuło. Kiedy naciskam przycisk odp. wyskakuje prawidłowa odp., ale nie ma ani głosu lektora, ani przycisków do oceny (pozostaje odp). Na dodatek kiedy chcę wysłać email z ich strony to pisze : błąd adresata.
Co ja mam zrobić?????
Przekazałem sprawę do firmy, niestety nie podałes swojego adresu. Wierzę jednak, że ktoś Ci odpowie na forum.
Witam.
Błąd związany z niemożliwością wysłania mejla do nas został zgłoszony już do nas parę dni wcześniej. Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

Natomiast jeżeli chodzi o brak przycisków. Proszę w zakładce "Ustawienia", w opcji "Dostosowanie systemu" zaznaczyć opcję "Alternatywny pasek z przyciskami na dole ekranu". Włączy to na stałe Panu pasek z przyciskami na dole, co powinno rozwiązać Pana problem.

Pozdrawiam...
Dziękuję za odpowiedź zaraz spróbuję, coś poprzestawiać...

Aha!jestem kobietą :)
Cieszę się, że udało mi sie Pani pomóc.
>
>Aha!jestem kobietą :)

Nie wynikało to ani z Nicka, ani z postu dlatego popełniłem mały nietakt, za który przepraszam.

BJK
Mam nadzieję, że wszystko poszło prawidłowo i może Pani w pełni korzystać z systemu supermemo.net.
W razie problemów proszę w przyszłości pisać na adres:
info @ supermemo . net
Przepraszam, że tak póżno.
Już wszystko OK.
pzdr
Temat przeniesiony do archwium.