Jaki program do nauki języka Angielskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, jaki program jest najlepszy do nauki języka Angielskiego, nigdy nie uczyłem się tego języka choć mam z nim kontakt na co dzień, mam na oku EuroPlus+ Angielski z Cambridge oraz Supermemo Angielski. No problem!+ który z tych kursów jest lepszy ?? A może jeszcze jakiś inny ??
EuroPlus+ Angielski z Cambridge to elektroniczny podręcznik multimedialny, warto go mieć.

Supermemo Angielski? No problem!+ to komputerowa adaptacja kursów Dr Krzyżanowskiego First/NextSteps to English "Angielski? No Problem!". Ze wzgledu na autora oryginałów również warto z niego korzystać. Inne tego typu programy to (może z wyjątkiem Profesora Henry'ego) trzecia liga.
Bardzo pomocna odpowiedź dzięki, ale to że warto mieć oba to ja wiem, bo i czemu nie, ale który jest lepszy ?? A może są na równi ??
Jako że jesteś początkujący, poleciłbym Ci Supermemo. Miałem do czynienia z Eurplusem i nie zachwycił mnie, wręcz przeciwnie, zniechęcił tym, że prawie cały jest po angielsku. Jak mam się uczyć angielskiego, skoro go nie znam!? Dla mnie ten program jest nie warty zachodu jeśli jesteś początkującym. Natomiast bardzo chwalę sobie Supermemo, a w szczególności to, że uczy całych zdań i to takich, które naprawdę przydadzą Ci się w prawdziwym życiu. Obecnie mieszkam w Londynie i tutaj zarabiam na studia. Koniecznością było nauczenie się angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym (maturę zdałem z hiszpańskiego rozszerzonego i niemieckiego podstawowego), więc chcąc nie chcąc za angielski musiałem się wziąć. Przerobiłem całe trzy części kursu i jestem zadowolony, bo bez problemu znalazłem pracę, a moim dodatkowym atutem była dobra znajomość drugiego języka. Powiem tak, ucząc się z Supermemo, nie zwracaj uwagi na ilość, ale na jakość zapamiętanego materiału. Po w miarę krótkim upływie czasu regularnej nauki z programem (mi zajęło to około 9 miesięcy) będziesz w stanie się bez problemu dogadać. Polecam Ci także Profesora Henry, bądź Anki i tworzenie własnych baz słownictwa. Ja się tak uczę hiszpańskiego i efekty są nieporównywalnie większe jak przy nauce z gotowym materiałem. Pozdrawiam! ;)
O i to jest rzetelna odpowiedź, faktycznie jak pobrałem demo europlus to widziałem że jest po angielsku ale sądziłem że jest to winna dema, ale skoro mówisz że jest tak w pełnej wersji, to trochę dziwny ten kurs, wielkie dzięki za odpowiedź.
Cytat: Altres
O i to jest rzetelna odpowiedź, faktycznie jak pobrałem demo europlus to widziałem że jest po angielsku ale sądziłem że jest to winna dema, ale skoro mówisz że jest tak w pełnej wersji, to trochę dziwny ten kurs, wielkie dzięki za odpowiedź.

Nie znam wersji +Cambridge, ale w wersji Europlus +Reward była możliwość wybrania w parametrach opcji, która pozwalałą na tłumaczenie angielskich zdań na polskie po najechaniu kursorem na tekst angielski.

Warto wczytać się dokładnie w instrukcję programu i helpy.
Tak czy inaczej nie będziesz żałował, jeśli wybierzesz "Supermemo" bądź "Profesora Henry" :) Warto też zaopatrzyć się w jakiś dobry podręcznik do gramatyki :)
Korzystałam z Supermemo Angielski i jestem bardzo zadowolna, dobry kurs. Polecam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe