Mobilny Angielski. No problem!+ (wszystkie poziomy)

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałem zapytać czy polecacie ten program.
Składa się z 3 poziomów: A1-A2 / B1 / B2-C1.
Przynajmniej takie poziomy przypisane są do każdej części.
Choć czytałem na necie, że troche te oznaczenia są naciągnięte...
Ale mając w perspektywnie nauke do następnej wiosny z tym programem, mogę stwierdzić, że poziom upper-intermediate też będzie OK :)
Łącznie jest tu 36 lekcji (jednostek), jak sobie rozłożyć naukę?
1 lekcja na tydzień czy inaczej...

Jeśli ktoś miał styczność z tym programem to proszę też o info jak wygląda nauka na smartfonie czy tablecie.
Czy taki kurs na Androida jest identyczny z książką, czy ma takie same (lub podobne ćwiczenia) i czy można aktualizować swoje postępy w nauce (PC <--> smartfon/tablet) jeśli było się np. na wyjeździe i nie miało się ze sobą komputera.
Kurs na Androida też ma system powtórek?

http://www.supermemo.pl/angielski_no_problem
Jest to nowa, mobilna wersja kursu Dr Krzyżanowskiego "First Steps in English". Prowadzi od poziomu początkujacego do zaawansowanego. Na tablecie sprawdza się bardzo dobrze, na smartfonie nie próbowałem.
Jeśli chodzi o tempo nauki, to polecam 30 jednostek (słówek, wyrażeń, ćwiczeń) dziennie.
edytowany przez bejotka: 15 maj 2014
Mobilny komplet zamówiony. Jak przetestuje to napisze swoją opinie.
Aha, wyczytałem, że w 3 kursach multimedialnych jest 9 tys. różnorodnych ćwiczeń :D
edytowany przez Nitokris: 16 maj 2014
Cytat: Nitokris
Czy taki kurs na Androida jest identyczny z książką, czy ma takie same (lub podobne ćwiczenia) i czy można aktualizować swoje postępy w nauce (PC <--> smartfon/tablet) jeśli było się np. na wyjeździe i nie miało się ze sobą komputera.
Kurs na Androida też ma system powtórek?
http://www.supermemo.pl/angielski_no_problem

Chyba nie do końca wiesz na czym polega metoda SuperMemo. Kurs i książka z tego co kojarzę mają identyczne składy jeśli chodzi o materiał, a programy synchronizują się przez supermemo.net więc możesz się uczyć raz tu, raz tu. Ale nie możesz sobie robić tego w ten sposób, że zrobisz kawałek w książce i ominiesz go w programie. Książka jest w tym kursie tylko dodatkiem.
Witam

Powiedzcie, czy ten program jest dostosowany do monitorów Full HD (1920x1080) - tzn. czy okno programu jest na całą wysokość monitora (boczne czarne pasy są do zaakceptowania)?
Nie wiem jak na Full HD, ale w 1600X900 (na lapku) oraz na 1680X1050 (stacjonarka) jest ok, tzn okno zawsze się dostosowuje do wielkości ekranu. Na starym laptopie z 1280 X 800 i netbooku z 1024 X 600 też było ok. Powyżej 1280 X 800 nie powiększa się obszar roboczy, tylko skalują się wielkości wszystkich elementów i po prostu na większym ekranie mamy większe literki. Albo tak mi się wydaje. To też można zmieniać tradycyjnie (ctrl i +/-), ale wtedy sie rozjeżdża i np po powiększeniu tekst wychodzi poza okno.

W skrócie: powinno być ok. Pasów żadnych nie uświadczysz.
Dzięki :+)

No to kupuję.
Jak byś jeszcze nie kupił to przecież klienta samego możesz sprawdzić bez żadnego kursu albo z jakąś demo wersją, gdzieś to widziałem na stronce SM :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa