Jaka skuteczna metoda do nauki angielskiego ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam jestem poczatkujący w jezyku angielskim szykuje sie na wyjazd za granice i chcialbym pouczycć sie jezyka angielskiego, chodzi mi konkretnie o ty aby rozumieć co sie do mnie mówi i uzywać prosty zwrotów w wiasku z tym czy znacie jakąś skuteczną metode nauki jezyka angielskiego?
Nie napisałeś kiedy szukujesz się do wyjazdu, a to bardzo ważne. Dostępne na rynku materiały pozwalają na opanowanie podstaw języka w czasie od pół roku do 3 lat.

Proponuję ci przyjrzeć się następującym materiałom.

Profesor Henry (na stronie www.edgard.com.pl jest pełna oferta tego wydawnictwa);
Materiały do angielskiego Wydawnictwa PONS/LektorKlett;
SuperMemo Basic English.
Na temat tych materiałów było na tym forum wiele dyskusji. Skorzystaj z wyszukiwarki na prawym marginesie tej strony i czytaj.
Decyzję co kupić musisz podjąć sam.
Wlacz BBC news albo cokolwiek masz w TV w j. angielskim i jak robisz cokolwiek w domu: gotujesz, jestes na kompie, czytasz to niech ta stacja po angielsku bebla w tle. Nie wazne czy rozumiesz czy nie. Podswiadomosc zapamietuje i oswaja sie. Mi to BARDZO pomoglo w nauce francuskiego.

Poza tym to po zrobieniu wszystskich cwicien w ksiazce do gramatyki, nie przejmuj sie ze jeszcze nie pamietasz wszystkiego., Po prostu wez na poczatek proste ksiazki, potem trudniejsze i czytaj je ze slownikiem najlepiej elektronicznym lub komputerowym. Czytaj czytaj....
naprawde metoda sprawdzona
ZDECYDOWANIE polecam metode ekipy z antimoon.com .. chociaz nie wiem czy ci sie supermemo chcialo uzywac.. :) ale nawet bez.. uczyc sie z zywego jezyka.. :)

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą