Czy metodą Callana można uczyć się samodzielnie?

Temat przeniesiony do archwium.
mam do Was wszystkich pytanie: czy metodą Callana mogę sie uczyć samodzielnie? ściągam cały kurs(juz 40% :) ), ale z tego co sie naczytałem o tej metodzie to nauczyciele muszą pytać, powtarzać pytania, poprawiać.. czy mozliwe jest więc bym uczył sie sam?

oczywiscie, kazdy mi doradzi: "zapisz sie na kursy". Z tym że ja bym z takiej rady chętnie skorzystał, gdybym tylko miał na te kursy pieniądze.. zrobiłem juz cały kurs ESKK, regularnie staram sie też uczyc nowych słówek.. czy więc taka metoda Callana jest dla mnie dobra?

w grudniu MUSZE zdać FCE żeby sie dostać na moją wymarzoną uczelnię.. czy może polecacie mi jakąś inną formę przygotowania? byłbym wdzięczny za wszelką pomoc ludzi, którzy naprowadza biednego zagubionego człowieczka.. :) z góry wielkie thx!
Zachecalbym do przystapienia do kursu, na wlasna reke mozna jednak sie nauczyc. Dostepne sa nagrane kasety z lekcji i wydaje mi sie, ze duzo samozaparcia i checi wystarczy zeby po przerobieniu (gruntownym!!!) Callana zdac FCE.
Oczywiście, że można. Jeśli potrafisz zadawać sobie pytania i odpowiadać na nie z szybkością 240-300 słów na minutę. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś stosował te metodę samodzielnie. Oczywiście pytania i odpowiedzi powinny być po angielsku, poprawne gramatycznie i z brytyjskim akcentem.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa