BLACHA English

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!

Czy ktoś z Was miał do czynienia z programem BLACHA English? Co o nim sądzicie? Czy jest to program warty uwagi? Chciałbym również zapytać - czy BLACHA posiada nagrania do słówek?
Ja używam od samej chyba premiery (kupiłem w grudniu)... W grudniowej wersji nie było jeszcze nagrań, ale i tak program bardzo lubie. Wiem, ze jakis czas temu pisali na stronie, że wersja z lektorem już wkrótce. Zerknij na www.naukajezykow.cavisions.com

Pozdrawiam!
Bart
>Ja używam od samej chyba premiery (kupiłem w grudniu)... W grudniowej
>wersji nie było jeszcze nagrań, ale i tak program bardzo lubie. Wiem,
>ze jakis czas temu pisali na stronie, że wersja z lektorem już
>wkrótce. Zerknij na www.naukajezykow.cavisions.com
>
Z opisu wynika, że jest to jakis klon SuperMemo. Na stronie nie ma bezpłatnej wersji Demo. Nie ma też informacji o nagraniach wymowy.

Moim zdaniem maksymalną ceną programu wspomagającego naukę języków jest 5 zł. Blacha kosztuje 59 zł.
Sami osądźcie czy warto.
Nie przesadzaj. Komu opłacałoby się tworzyć program i sprzedawać go po 5 zł. Czy super memo kosztuje 5 zł? Zatem oceniam, że super memo, profesora henrego i innych programów nie warto kupować, bo nie kosztują 5 zł. Przestań więc polecać te programy!
Nie przesadzam. Programów bez dźwięku nie należy opracowywać.
A SuperMemo - Rozmówki w miesiąc, które zawierają ponad 3,500 udźwiękowionych słówek i wyrażeń kosztuje 19,90. Multimedialne SuperMemo z bazami Easy English lub ABC English mozna dostać z magazynami DVD O'Key i Business English (wychodzącymi co 2 tygodnie) kosztuje 4,95.

Ale oczywiście w żaden sposób nie zabraniam Ci kupować programu Blacha English. Twoje pieniądze, twoja sprawa.
>Moim zdaniem maksymalną ceną programu wspomagającego naukę języków
>jest 5 zł.

W tym zdaniu pominąłem słowa "bez dźwięku". Powinno być

Moim zdaniem maksymalną ceną programu wspomagającego naukę języków nie zawierającego dźwięku jest 5 zł.
A tak, teraz to się z Tobą zgadzam. Jeśli bez dźwięku, to co najwyżej parę złotych :)
beznadziejne!!!!!
marny czytaj zalosny klon supermemo :/ za 59 zloty kpina!!!!
Blacham mam jest baznadziejna szkoda monety profesor henry rules!!!!!!!!!! go Edgard go:)
blahc a wciaz w cenie 59 okazja!!!!;) hehe
" Multimedialne SuperMemo z bazami Easy English lub ABC English mozna dostać z magazynami DVD O'Key i Business English (wychodzącymi co 2 tygodnie) kosztuje 4,95."

Możesz napisać coś więcej co to za magazyny i kiedy są wydawane? chętnie bym zakupił
http://www.uiowa.edu/~acadtech/phonetics/english/frameset.html
Już o tym parę razy pisałem. To są dwutygodniki, które były w kioskach 2-3 lata temu. Obecnie mozna je zamówić na stronie Wydawnictwa AmerCom
( http://www.amercom.com.pl/ ).
Nieależnie od tego pytki te są dołączane do magazynów DVD O'Key i Business English. które też można zamówić na stronie AmerComu.

Bazy Easy English i ABC English są nieduże, ale jest ich dużo i obrazują wszystkie mozliwości programu SuperMemo w wersji multimedialnej.
Magazyn DVD O'Key zawiera płytke z SM tylko w numerach nieparzystych.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą