jaki program do nauki słówek jest najlepszy???

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z was może mi podpowiedziec jaki jest najlepszy program do nauki słówek z ang. nie koniecznie chodzi mi o 300 słówek w 1 godz. może być mniej ale chodzi o to żeby był cobry i skuteczny
Masz do wyboru praktycznie 3 programy:

- Profesor Henry - Słownictwo;
- SuperMemo;
- Eteacher.

Ja osobiście wolę SuperMemo, ale nie kłócę się ze zwolennikami PH.
Eteacher przeważa nad dwoma pierwszymi w sytuacjach, gdy musisz szybko nauczyć się niewielkiej ilości słówek (np. 300) przed klasówką lub testem.

Zaletami SuperMemo są sprawdzona metoda optymalizacji powtórek i łatwość tworzenia własnych prawie profesjonalnych baz ze słówkami. Profesor Henry natomiast podaje każde słówko z co najmniej dwoma przykładami zdań, co jest ogromną zaletą.

Nie wiesz w programy uczące 300 słówek na godzine, to jest bardzo prymitywny chwyt marketingowy. Moim zdaniem jego używanie powinno być karane.
a czy ten program jest dobry Extreme English! ??
Extreme English to nie program. To pakiet na DVD, który zawiera program SuperMemo i 4 bazy ze słówkami do niego. Dla osób bardzo zaawansowanych chcących się nauczyć angielskiego w AMERYKAŃSKIEJ wersji wymowy jest BARDZO DOBRY, dla początkujących raczej nie.

Tobie proponuję skorzystanie z następujących baz SuperMemo:

1. Rozmówki angielskie w miesiąc (baza zawierająca ok. 3000 najpotrzebniejszych słówek i 800 zdań przykładowych)
2. Angielski! No Problem! Podręcznik + płyta CD z nagraiami MP3 wszystkich lekcji i programam oraz bazą SM. Podręcznik ten składa się z 3 części o narastającym stopniu zaawansowania.

Z pakietu Extreme Eglish początkujący moga wykorzystać głównie bazy Basic English i English Grammar.