Profesor Henry - przycisk minimalizacji

Temat przeniesiony do archwium.
Kupiłam program Profesor Henry 5.0 słownictwo i zainstalowałam. Oprócz tego pobrałam ze strony producenta dodatek (uaktualnienie?), który z tego co udało mi się dowiedzieć miał umorzliwiać minimalizację okna programu. Zainstalowałam chyba wszystko dobrze - rozpakowałam zzipowany folder uaktualnienia do folderu z programem, instalator programu zapytał czy zmienić znajdujące się w programie foldery o takich samych nazwach jak te z uaktualnienia na nowe i wcisnęłam "tak". Niestety po tej operacji nigdzie nie znajduję tego przycisku minimalizacji, ani żadnej możliwości jego włączenia. Jedyną widoczną zmianą w programie jest informacja o numerze wersji programu znajdująca się w ustawieniach. Wcześniej była 5.36, a po uaktualnieniu 5.38. Dlatego wydaje mi się, że wszystko zrobiłam prawidłowo.

Mam zatem pytanie: jak minimalizuje się okno w tej wersji programu?

Jeszcze nie wszystko jeśli chodzi o komputery jest dla mnie jasne. Więc jeśli zrobiłam coś nieprawidłowo to dajcie znać.
A po co Ci minimalizacja okna w tym programie. Jeśli zaczynasz sie w danym dniu naukę języka to nie wolno Ci jej przerywać z żadnego powodu oprócz naturalnej śmierci. W żadnym wypadku nie należy trzymać w tle żadnego innego programu.

A swoja drogą, gdzie znalazłaś to uaktualnienie?
Bejotka jak zawsze niezawodny ze swoim "nie wolno" ;)
Przycisk w niektórych sytuacjach się przydaje. Przystępując do nauki należy być zrelaksowanym, a mnie trochę rozprasz sytuacja, kiedy nie mam podglądu stopnia naładowania baterii w notebooku. Wolę zrobić krótką przerwę między ćwiczeniami niż w popłochu zamykać program, bo zaczyna mi piszczeć alarm.

A przycisk minimalizacji znalazłam. Niestety jest dostępny tylko na ekranach z ćwiczeniami, ale lepsze to niż nic.

Uaktualnienie można pobrać ze strony producenta. Na stronie głównej masz po prawej stronie odnośniki do aktualności. Klikasz na "pozostałe" na końcu listy i przechodzisz do następnego ekranu. Tam po lewej stronie wybierasz pomoc techniczną, a następnie materiały do pobranie. To uaktualnienie znajduje się na samej górze. Piszę to z pamięci, więc możliwe, że poszczególne elementy przez które przechodzisz mogą mieć trochę inne nazwy.
Dziękuję za informację o pliku "aktualizacyjnym".

Masz rację przystępując do nauki języka trzeba być zrelaksowanym, zaleca to da Silva - autor metody doskonalenia umysłu, profesor Łozanow - autor superlearningu, na tym też opiera się metoda SITA. Ale w nauce nie wolno się rozpraszać myślami o rozładowującej się baterii, po prostu należy sprawdzić stan jej doładowania przed rozpoczęciem lekcji i ewentualnie doładować lub pracować z urządzeniem podłączonym do sieci. W przeciwnym wypadku nauka niewiele da.

« 

Matura