jaki program

Temat przeniesiony do archwium.
hej mam pytanie jaki program według was jest dobry do nauki angielskiego ,chciałąbym euro+ ale mam windows xp , i przydało by mi sie cos do nauki słówek nie umiem kożystać z supermemo chodzi mi o to żeby samemu wprowadzac słówka do bazy danych i sie ich uczyć i proźba podajcie mi gdzie to można pobrac jakieś linki czy coś ucze sie angielskiego od niedawna chyba od miesiąca wczesniej miałam go w szkole ale za wiele mnie tam nie nauczyli i teraz próbuje sie go nauczyc ale boje sie ze stanełam w miejscu ,co prawda przrabiam napisane przez Malgorzata Cieslak - Repetytorium tematyczno-leksykalne czytam rózne artykóły angielskie na cNN oglądam filmy w orginale i pisze przez skapa z innymi z różnych cześci świata ale jakos mam wrazenie ze stanełam i niby uczę sie tych słóewek ale coś nie idzie mi zapamiętywanie a potem gdzies mi z głowy uciekaja chjoc robiłam filszki i powtrzam codzienie co jeszce mogłabym zrobic i jakie programy ,pomóżcie mi bardzo prosze
1. EuroPlus+ Reward można nadaje sie do pracy pod systemem WINDOWS XP. Wprawdzie jego stare wersje sprawiały pod tym wzgledem pewne kłopoty, ale zostały one przez producenta rozwiązane. Moesz mieć z nim klopoty tylko w wypadku, jeśli kupiłaś wersję bardzo starą od niezbyt uczciwego sprzedawcy.

2. Do nauki słówek najbardziej nadają się programy:

- Profesor Henry - Słownictwo;
- SuperMemo;
- eTeacher.

O każdym z nch pisalem na tym forum. Poszukaj.
no tak ale smuoermemo nie umiem sie oposłógiwac a profesor henry nie za bardzomi sie podooba a tak wogóle nie podałas namiarów z kąd mam je pobrac
Najpierw popracuj nad j.polskim, potem się zabierz za obcy(-e).

 »

Studia za granicą