rosetta stone??

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, byłam już o krok o d kupna speed up!dgy zadzwoniłam do kolegi i on mi powiedział o programie rosetta stone, który podbija rynek amerykański, czy bejotka, jako fachowiec w swej- tej dziedzinie, może coś więcej na ten temat powiedzieć, czym ten program wyróżnia się spośród innych??Ale chyba jednka zostane przy speed up!gdyż rosetta nie ejst jeszcze chyba dostępna dla polskiego statystycznego Kowalskiego:}Dziękuję z góry
Niestety nie znam programu "rosetta stone". Pakiet SuperMemo polecam pod warunkiem, że jesteś zaawansowana w angielskim i miłaś juz do czynienia z programem SuperMemo.
...kłopociki...nie korzystałam nigdy z tego programu..mój poziom to okolice FCE, ale z aspiracją:}...qrcze, ...ja juz chyba przeczytałam pół Twoich wypowiedzi, o ile nie więcej...trochę mnie zbiłeś z tropu, mówiąc o tym,że lepiej abym rozpoczynając przygodę miała w tej kwestii doświadczenie...wiem,że korzystasz z SM 2002, powiedz mi proszę czy taka wersja byłaby lepszą,, czym różńi się od multimedialne,, chyba ma więcej rodzajów ćwiczeń, albo źle przeczytałam lub pamiętam, i cyz można w takim razie ją gdzieś dostać, bo ajk patrzyłam na EasyEnlish plust, to nawet w archiwum nie znalazłam tego prograu jako dodatku...a może to za wysoki w oóle progi...na prawdę, teraz to ja już nie wiem sama co o tym myśleć, bo już nawet odrzuciłam propozycję prof. Henrego, co mi zajeło dużo czaus...i podjęłam nowa..a tu taki cios:}...ale nic to, liczę na odp (-_-)
Jeśli nie jeszcze nie korzystałaś z SM, kup jeśli stać Cię na to pakiet Extreme English. Zawiera on wszystkie podstawowe bazy SM. Zainstaluj Basic English w wersji English-Polish. W tempie 30 lub 50 jednostek dziennie przerobisz wszystkie jedonstki w ciągu 2-3 miesięcy. Po ich przerobeniu zainstaluj bazę Basic English wersji English-English i poświęć na to znowu 2-3 mesiące. Dopiero wtedy możesz zanistalować bazę Advanced English. Jej opanowanie powinno Ci zająć 5-6 lat, a utrwalanie nawet 50. Baza dvanced English jest sumą baz Speedup! i Proficiency.!
Jeśli cena Extreme English wydaje Ci się za duża, kup SuperMemo Rozmówki angielskie w miesiąc, a dopiero po jej opanowaniu Speedup! Opanowanie Speedup! zajmie Ci 2-3 lat, a utrwalanie również do 50.

Nie przerażaj się tymi 50, SM wyznacza powtórki w coraz dłuższych terminach. O tym kiedy zakończyć pracę z SM decydujesz Ty i tylko Ty.

Jeśli chodzi o SM2002, to do nauki języka wolę MSM, ale obecnie jest już SM2004, którego jeszcze nie testowałem.
nie przeraziłam , lecz uśmiechnęlam sie do myśli,że jako 70-cio kilkuletnia kobicinka, która przeżyła zapewne mnóstwo zmian, dalej siedzę i klikam sobie stare dobre memo, supermemo...:}NIc to, skoro zatem mówisz mi taką kolejnośc, a jako studenciok nie stać mnei bym wydała od razu 200 zł na extreme, choć opis producenta co do różnorodności funkcji zahcęca, to alternatywą jest, o ile jescze jest, pakiecik basic +speed up, którym wynalazła, a który kosztuje znacznie mniej, i może w ten oto sposób rozpoczne moją dożywotnią, jak się już rzekło, przygodę z SM...NA prawdę, wielkie dzięki za pomoc!!!Dużo Słońca życzę!(-_-)
Jak już przerobisz SM Spedup! napis o tym, poradzę Ci jk połączyć Speedup! z Proficiency!

SM rzeczywiście n-tą powtórkę wyznacza za 50, 100 i więcej lat, ale zanim do niej dojdziesz, bedziesz mogła zrezygnować z kontunuacji naukiz tej bazy, bowszystkie wyrażenia będeszznała na 6+.

Powodzenia!
nie omieszkam...tylko kiedy to będzie...fiu fiu (-_-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia