Kto pomorze mi napisać pocztówkę z angielskiego?

Temat przeniesiony do archwium.
Kto pomorze mi napisać pocztówkę z angielskiego?

Hej proszę kto mi pomorze na jutro muszę napisać na taki temat:Przebywasz na wakacjach w Nowym Yorku,napisz pocztówkę do kolegi z Anglii.
-co zamierzasz zwiedzić w Nowym Yorku
-podaj datę powrotu do Polski
-na ile zostajesz i co jeszcze chcesz zobaczyć
-co zrobiło na tobie największe wrażenie w tym mieście
-poproś o przekazanie pozdrowień dla jego siostry

z góry dziękuje
Wklej tu swoja wersje po angielsku, a wtedy ktos pomoze Ci ja poprawic.
przebywasz na obocie pod londynem napisz: +jak długo trwa obóz +opisz plan zajec +napisz czy podoba Ci sie na obozie +zaproponuj kol zeby Cie odeidzila


hi!
how are you? i am in UK on lingual camp. The camp stay 5days. Everyday we have 5lessons whit teacher and 2hours whit our peer friends from London. In this place is very nice, this camp is good! Perhaps you will visit me? ( could you visit me?) xyz
popraw prosze;*
hej mam ten sam problem z napisaniem tej pocztówki proszeee o pomoc....
a dokładanie z czym nasz problem? Wklej swoja wersję ;)
Hej proszę kto mi pomorze na jutro muszę napisać na taki temat:Przebywasz na wakacjach w Nowym Yorku,napisz pocztówkę do kolegi z Anglii.
-co zamierzasz zwiedzić w Nowym Yorku
-podaj datę powrotu do Polski
-na ile zostajesz i co jeszcze chcesz zobaczyć
-co zrobiło na tobie największe wrażenie w tym mieście
-poproś o przekazanie pozdrowień dla jego siostry
nie wersję tematu, tylko swoją wersję odpowiedzi.
właśnie problem w tym że nie mam pomysłu jak zacząć bo nie jestem dobra z ang
To i moje 3 grosze :)

Ja mogę pomóc Ci w nauce polskiego, bo pomorze, to Ty co najwyżej możesz poszukać nad morzem :)
z polskiego też nie za bardzo :)
bo to skopiowałam z tematu który znajduje się wyżej trzeba trochę pomyśleć zanim się coś napisze a nie polonista się znalazł
nie rozumiem czegos, (prosze o jednosylabowe odpowiedzi)
dlaczego wiekszosc mlodych ludzi, kiedy im przppadnie uwazaja sie za takich ktorzy conajmniej polknieli niemal wszystkie rozumy swiata, a z drugiej strony nigdy w zyciu naweet nie pisali pocztowek, (po polsku).
Jak pisales pocztowke po polsku, to np wiesz jak mja sie zaczyna,
bo wg mnie to 'Czesc' i tu podpowiem to jest 'Hi' po ang. (chyba tego juz uczyli w szkole)
Drugie, - krotkie zdania, na temat, ktory i tak masz juz napisany, i podpisuujesz sie.
Ale wiem, wiem, to przeciez jest powyzej tego na co mlodych ludzi przewaznie stac.
(present company of ang.pl. excepted)
skopiowałaś 1 wyraz?

to gratuluję :)
a tak szczerze pisząc - poszukaj w google'u, jak się pisze pocztówki i po krzyku będzie :)

a to, że kopiowałaś/-eś autora tego postu bez wyeliminowania błędu, to pozostawie bez komentarza
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie