Supermemo-jaki odpowiedni dla mnie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, chce zakupic sobie program supermemo,tylko zastanawiam sie ,ktora jego wersja bedzie dla mnie najbardziej odpowiednia?
Rozumiem ze najlepiej by bylo powiedziec cos o sobie:
Obecnie jestem w 2 LO(ucze sie angielskiego od 4 klasy podstawowki), w szkole przerabiamy ksiazki matrix upper intermediate.
Zalezy mi by ten program byl przydatny do przygotowania,do matury rozszerzonej.
Za wszystkie odpowiedzi dzieki.
Tomek
Ja bym Ci radził SuperMemo Angielski No problem! (bez plusa). Jest to duża ilość dobrego materiału w bazach SuperMemo + pliki mp3. Ale to nie wystarczy, musisz nauczyć się pisać własne bazy i tworzyc bazę na podstawie podręcznika przerabianego w szkole, do której koniecznie dodawaj zwroty i wyrażenia, które poda w am nauczyciel poza podręcznikiem. Każdy dobry nauczyciel tak robi.

Ponadto możesz tworzyć baze na podstawie repetytorium.

3mam kciuki.
No a jaki poziom tego no problem ?
Są trzy części No problem
początkujący
średnio
zaawansowani
więc możesz coć dla siebie wybrać. Przyznaję ze jest dobry korzystałam z pierwszego.
Oki w takim razie zamowilem zaawansowany :)
Dzieki za pomoc.
Powiedzcie moze jeszcze jakie ksiazki kupic do przygotowan do matury extended?
Bejotka, dlaczego polecasz supermemo bez plusa? Z plusem chyba lepsze...
De gustibus non est disputandum.

Nie zawsze to co nowsze jest lepsze. Wersja z plusem powstała dlatego, że twórcy programu trochę znudzili się pracą nad starszą wersją. Poza tym wersja SuperMemo UX jest przeznaczona dla ludzi bez inicjatywy, którzy chcą, by KTOŚ ICH NAUCZYŁ JĘZYKA, a powinni chcieć się sami nauczyć go.

Ja wiem, że pisząc to narażam się trochę przyjaciołom z SuperMemo Worldu. Ale taki juz jestem. Staram się swoje opinie wyrażać zgodnie ze swoim przekonaniem i sumieniem.
Taak wiec jakie ksiazki jeszcze warto zkupic?
Zaglada tu ktos czasami?
To pilne :P
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa