[Profesor Henry 5.0] - Przerywnik Kojarzenie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Od dwoch tygodni ucze sie slowek z programem Profesor Henry 5.0 i mam pytanie odnosnie przerywnika "Kojarzenie". Otoz prawie za kazdym razem kiedy pojawia sie "Kojarzenie" zestaw slowek jest taki sam. Mam juz dosc dopasowywania po raz n-ty tych samych slowek. Czy mozna jakos ustawic aby pewne slowka nie pojawialy sie w "Kojarzeniu"?
Ja tez mam ten sam problem. Zawsze dostaje mniej wiecej to samo... :)
Mam też ten problem, można się wściec! Można gdzieś wyłaczyć te skojazenia?!
Same kojarzenia byly by dobre gdyby nie pojawialy sie ciagle te same slowka. Skoro nie da sie poprawic tego bledu w programie pozostaje wylaczenie kojarzen w Ustawieniach w zakladce Nauka na dole.
Ja używałem słownictwa w wersji 4.0 i było dokładnie tak samo z tymi skojarzeniami. Szkoda, że tego nie poprawili w nowej edycji. Może warto napisać im maila w tej sprawie.
ależ ludziska! kojarzenia można ustawić tak, żeby ich nie było ;) mnie też denerwowało ciągłe dopasowywanie tych samych słów, ale ustawiłam tak, że mam już z tym spokój. wystarczy wejść w ustawienia i tam zmienić ;)
A co ja napisalem dwa posty wyzej? Swoja droga skojarzenia wlaczylem z powrotem i poprostu jak widze, ze pojawiaja sie jakies slowka o zwierzatkach ;) to po prostu wciskam escape.
I zapewne zazwyczaj są to zwierzaki, prawda? ;-)

Przy dłuższej nauce zestaw się zmienia (choć zwierzaki nadal okupują częste miejsce na liście).

Jeśli lubisz to ćwiczenie, a masz dość zwierzaków, kiedy włącza się kojarzenie i widzisz te same słówka, co zwykle, potraktuje je ESC'em ;) Może następny zestaw będzie bardziej udany :)

Jeśli natomiast nie zależy ci na skojarzeniach, wyłącz je w ustawieniach :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia