Supermemo - baza z dzwiękiem

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś próbował wczytać bazę z Profesofa Henrego do Supermemo? Mam problem, ponieważ obecnie uczę się niemieckiego, chciałam znaleźć program Supermemo tylko ze słownictwem i okazuje się, że coś takiego nie jest dostępne. Jedyny sensowny program do nauki słówek jest z serii Profesor (w tym wypadku Klaus), niestety system powtórek zupełnie mi nie odpowiada (może źle ustawiam parametry, ale mam wrażenie, że algorytm jest beznadziejny). W związku z tym wpadłam na pomysł, aby bazę z Profesora zaimportować do SM. Mam już wszytko - plik tekstowy z bazą oraz nagrania (wavy). Wczytanie pliku z bazą jest oczywiste i nie stanowi problemu, mam tylko pytanie, czy jest jakiś sposób na podobny import plików z dźwiękiem? Baza jest spora (10 000) i ręczne przyporządkowanie dźwięku do każdej jednostki będzie trudne.

Przeczytałam książkę Pawła Wimmera dotyczącą SM 98, więc proszę mnie tam nie odsyałać.
Zaskoczyłaś mnie tym postem. Nie uważałem algorytmu powtórek z PH za zły. Nie próbowałem też przekształcenia PH -> SM, napisz pokrótce jak to osiągnęłaś, to może spróbuję znaleźć sposób na import dźwięku.

BJK

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka