euro plus reward

Temat przeniesiony do archwium.
Czy w euro plus reward jest system powtórek tak, jak w supermemo?
ja bynajmniej nie pamietam czegos takiego :/
A czym różni sie euro plus reward millenium od wersji z 2006 roku? bo millenium tańszy o 50 złotych. A w recenzji nie dopatrzyłem sie różnic. Tyle że millenium na dvd a tamto na cd
i to jest wlasnie jego zasadnica roznica, z tego co mi wiadomo
mam windows xp, ale tam pisze, że i ten i ten pójdzie na xp (chociaż czytałem na tym forum, że sa problemy z rewardem na xp i trzeba jakies pacze)
czyli po co przepłacac - lepiej millenium?
a dobry ten kurs jest dla początkujących? nawet jeśli mi coś odwali i bedę chciał kiedys zdawac mature, to poziom podstawowy, wiec bardziej mi zależy na tym, żeby mówic komunikatywnie, żeby miec z czym jechac w przyszłości za granice
tego pacza to ja gdzies mialem linka do niego
na wypadek moze sprubuje go poszukam dla ciebie, tylko nie wiem, gdzie go szukac :/
a właściwie, to jest jakaś różnica miedzy dvd i cd? jakościowo dvd jest lepsze, więc jak mam naped dvd, to lepiej dvd, no nie?
Bede z toba szczery - zaden program jako jednostka nie sprawily, ze jestem tutaj obecnie w Anglii. Byly to rowniez podreczniki, kasety i inne programy, jak Henry Profesor. Ale program sam w sobie bardzo fajny, z filmami, dialogami z mozliwoscia nagrania sie jako jeden z uczestnikow dialogu, no i oczywiscie narzedzie do rozpoznawania mowy IBM ViaVoice - ja to lubilem najbardziej, rozwiazywalem zadania za pomoca glosu, a nie wpisujac z klawiatury. No i jest tez narzedzie do porownywania twojej wymowy z nativem. Duzo fajnych pozytywnych cech ten ptrogram posiada. :)
spoko, dzięki, podać meila?
nie to nie tak, w przypadku software dvd jest o tyle lepsze, ze bardziej pojemne od cd. Jezeli chodzi o filmy to oczywiscie, ze dvd ma lepsza jakosc od cd :)
nie, jak tylko znajde tego linka to ci go tutaj wkleje, ok?
nie martw sie, wiem, że sam program nie wystarczy, ale od czegos trzeba zaczać, może w przyszłości zapisze sie na jakiś kurs, albo coś. poza tym, może nie bedzie tak źle, bo kiedys chyba umiałem troche angielski. wiem tez że program za mnie uczyć sie nie będzie ani nie zainstaluje mi wiedzy do muzgó.
ok. dzięki!
komunikatywnie - nie mam tu na myśli, że ja bedę książki pisał w jezyku angielskim po tym kursie.
komunikatywnie jak najbardziej :)
bodajze to jest ten link (strona producenta):

http://www2.ydp.com.pl/ydp/multimedia/2034,Reward.html
dzięki!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe