first steps in english problem

Temat przeniesiony do archwium.
witam. Kupilelem na allegro kurs first steps in English. I wszystko pieknie dostalem 6 ksiazeczek, 6 cd audio +1 cd z mp3. Ale w zestawie brak bazy supermemo wraz z samym programem - ktore podobno "sercem" tego kursu. Czy moge sobie gdzies pobrac, ta baze - czy jest to tylko dodatek do innego wydania - a to moje jest "uposledzone". Jesli jest to jestem w troche trudnej sytuacji (nie oplaca mi sie kupowac innego wydania dla samej bazy). Orientuje sie ktos w tym temacie. Pzdr.
Aha moje wydanie jest firmy grafox http://www.allegro.pl/item421116069_fuksik_angielski_first_2_kursy_jezykowe_grafox.html
"First Steps in English" to tytuł kursu kasetowego, który po raz pierwszy ukazał się na rynku ponad 20 lat temu. Wtedy składał się z 13 książeczek i 24 kaset 40 minutowych. Później były inne wydania kasetowe i kilka trochę różniących się płytowych. Kursy z bazami SuperMemo zawsze nazywały się "SuperMemo First Steps in English". Najnowsze wydanie tego kursu z bazą CD ma tytuł "Angielski? No Problem!" (dla wersji MSM) i "Angielski? No Problem! Plus" (dla wersji z SuperMemo UX). Nie pozostaje Ci nic innego jak kupić "Angielski? No Problem!". Jest tańszy od wersji z plusem.
Dzięki - jak to dobrze trafić na kogoś zorientowanego w temacie. W takim raazie trzeba będzie kupić no problem. Ale są 3 częsci - czy każda zawiera fragment bazy czy mogę kupić część pierwszą i dostanę całą bazę (mam juz cz2 first steps in english) co mi sie skomponuje w jedna calosc. Pzdr
Niestety, nie. Pierwsza część zawiera dane z dawnych 12 kaset. Druga zawiara dane z 12 kolejnych. Część 3 zawiera całą bazę "The Next Steps to English".
Czy ktoś z was posiada ten kurs w wersji z kasetami. Chętnie odkupię bo brakuje mi jednej książeczki i trzech kaset. A może ktoś zechciałby mi nagrać trzy kasety?
hej!
Wiem ze to dosc pozno no ale nic sprobuje, akurat mam ta ksiazeczke co Tobie brakuje, w zamian za to moze bylaby mozliwosc nagrania mp3, tez posiadam ten kurs ale niestety jeszcze z kasetami:( co w dzisiejszych czasach prawie sie juz nie praktykuje
pozdrawiam
Czy "Angielski No problem Poziom średni" wydany przez PWN i "Angielski.No problem!+ średni" z wydawnictwa Supermemo To ten sam kurs?
Tak, to ten sam kurs, który był wydany 20 lat temu p.t. "First steps in English" i "The next steps to English".

Różnica między nimi polega na tym, ze wydanie PWN opracowane jest dla SuperMemo w wersji MSM, a wydanie firmy SuperMemo World zostało opracowane dla wersji Supermemo UX.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa