Prof Henry - proponowane zmiany

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Korzystam z programu Profesor Henry 6.0. Uważam, że jest bardzo dobry, ale mimo to prosiłem w Edgarze, żeby dokonali kilku poprawek. Chodzi mi o możliwość wpisywania większej ilości znaków i nagrywania dźwięku z innych źródeł niż z mikrofonu, np. ze bezpośrednio ze słownika. Te poprawki znacznie usprawniają pracę przy tworzeniu własnej bazy.
Sądzę, że inni użytkownicy też uznają te zmiany za przydatne. Kto jest za, niech wyrazi głos poparcia.
Jeśli macie inne propozycje zmian, przedstawcie je.
Chciałbym, aby kolejne wersje powstawały przy uwzględnieniu preferencji użytkowników. Może Edgard weźmie je pod uwagę.
jestem za tymi zmianami. Opcja Komentarz ma zdecydowanie za malo miejsca. Ja rowniez kopiuje definicje ze slownika ang-ang.

Miejsce na zapis fonetyczny slowka rowniez by sie przydalo.

Proponuje dodatkowo opcje Utworz Kopie Programu ze wskazaniem miejsca, gdzie ma to byc zapisane
Kopia programu powinna zawierac wszystkie elementu, ktore sa potrzebne do odzyskania calej starej kompletnej bazy (powtorki, swoje slowka+nagrania dzwiekowe).
Dzięki, za zainteresowanie wątkiem. Częściowo odpowiedziałem ci w wątku dotyczącym twojego problemu. Proponuję abyś pisała do Edgarda. Może pod naciskiem presji społecznej użytkowników udoskonalą program. Na to liczę.

Pozdrawiam pracowników Edgrada, którzy jakoś długo się do mnie nie odzywają :)

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie