Jak słownik komputerowy dla początkujących?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Szukam dobrego słownika komputerowego (ang-pol) z wymową do odsłuchania dla początkujących (dobrze żeby zawierał słownictwo techniczne, ale na tym poziomie raczej będzie ciężko, więc nie jest to warunek konieczny). Podoba mi się słownik Collinsa (YDP) ale szkoda, że nie ma w nim mozliwości odsłuchania wymowy przykładowych zdań, może znacie jakiś słownik z taką opcją? Co myślicie o Multimedialnym słowniku ang-pol i pol-ang wydawnictwa LexLand i o Słowniku współczesnym wydawnictwa Longman (nie są mi znane)?
Dzięki za info!
Longman jest OK wg mnie :) Podoba mi się ten słownik.
Longman pewnie też nie ma możliwości odsłuchania przykładowych zdań? Nic takiego nie znalazłem w jego opisie.
Ja najchętniej korzystam ze Słownika Współczesnego Longmanna i słownika YDP Collinsa.

Słownik współczesny zawiera najnowsze słownictwo i przykłady użycia słów w zdaniach, wprawdzie nie nagrane, ale bardzo dobre.

Słownik YDP Collinsa ma również dobre współczesne słownictwo, posiada też moduł nauki sprawdzanych słów. Pisałem o tym w innym miejscu. Jest jeszcze jedna jego duża zaleta współpracują z nimi programy Col2SM (przetwarza cały słownik lub tylko wybrane jego części na bazę SM) i WinPolys (freeware'owy program do nauki słówek).

P.S.
Słownik Lexlandu też ma moduł nauki/testowania znajomości słówek, ale ten z Collinsa jest o niebo lepszy.

« 

Szkoły językowe