Angielski z \"Przyjaciółki\"

Temat przeniesiony do archwium.
See: http://www.angielski.edu.pl/content.php4?name=forum_main.php&action=thread&thrid=909
A wiesz ile to bedzie kosztowalo? I czy odpowiesz na mojego posta (temat dziwna sprawa w \'\'\'programy do nauki jezykow\'\'?
To jest dodatek do \"Przyjaciółki\". Jako taki kosztuje ok. 6 zł. W przyszłym tygodniu będzie kolejna płytka.
Ja tam nie mam zaufania do takich gazetowych bonusow. Wystarczy mi porażka, ktora byla dołączana do gazety wyborczej :/
Szkoda kasy.
Zauwazyłam, że te wszystkie dodatki do gazet są niewiele warte. No, może z wyjątkiem kursu BBC z Gazety Wyborczej. Poza tą pozycją - strata pieniedzy. Wielka reklama - mała wartośc edukacyjna.
z gazety wyborczej mam tylko slownik cambridge\'owski i nie uwazam ze to porazka. owszem, smieszne dla mnie bylo ze mozna sobie zadzwonic gdziestam i posluchac lekcji... ale ten slownik jest naprawde dobry, mimo ze to okrojona wersja na ktorej brak nagranej wymowy. nie jestem pewny ale to chyba wersja slownika online, ktory znajduje sie na ich stronie.
Lekcji kursów BBC mozesz posłuchać tez na stronie www.bbbc.pl
To kiepsko zauważyłas. Jako dodatki do gazet i magazynów komputerowych ukazywały się bardzo dobre programy, czasami w trochę starszej wersji, czasami tylko w części. Ten dodatek do Przyjaciółki to 4 (z 10) lekcji programu Rozmówki angielskie, który jako całość kosztuje ok. 200 zł. A poza tym na płytkach magazynów komputerowych były wydawane takie programy jak SuperMemo, eTeacher, English+ i Langmaster.

Ostatnio Rezcpospolita wydała SuperMemo FCE Words.
Masz coś konkretnego na myśli?

Bonusy gazetowe bywają różne, ale np. słownik Cambridge dołączony do \"Wyborczej\" jest moim zdaniem bardzo dobry, jestem z niego przynajmniej zadowolona. Także \"FCE Words\" z \"Rzeczpospolitej\" to dobry program. Pomijając już samą bazę (naprawdę niezłą), świetne jest SuperMemo, a chyba nigdy wcześniej nie można go było dostać w aż tak niskiej cenie.
Dzisiaj (23.09.2004) w Przyjaciółce ukazała się kolejna płytka z kursem angielskiego. Zapowiedziana jest następna.
A dzisiaj (30.09.2004) jednym z "prezentów" Przyjaciółki jest czwarta płytka tego kursu.
Ile w sumie juz wyszło juz tych płyt w przyjaciólce? I czy beda nastepne z tej serii.

Pozdrawiam!!!
KURCZE MYSLALAM ZE TYLKO BEDA TE 2 CZESCI I 3I4 PRZEGAPILAM;(( CZWARTA MOZE JESZCZE DIOSTANE...GORZEJ Z TA TRZECIA
A ja dostałam w swoje ręce tylko 1 płytke i to przez przypadek.Ale mam problemy z otworzeniem tego.Wgrałam ale żeby otworzyć...ehh...
Temat przeniesiony do archwium.