Program

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mam zamiar kupić(no właśnie)... totalny mętlik w głowie.

Następujące pozycje książkowe:

1. Henryk Krzyżanowski 'Angielski. No problem!' Poziom podstawowy/Średni/Zaawansowany za 3 książki+mp3 = 84 zł (każdy poziom ma ok 2,5 h nagrań)

przykład:

http://ksiegarnia.pwn.pl/szukaj/Angielski.+No+problem!.html?widok=full
&msg=-406



2. Henryk Krzyżanowski.Wydawnictwo: Level Trading. 'FIRST STEPS IN ENGLISH' cz.1 (Zestaw obejmuje 480 minut nagrań (6 płyt CD audio, płyta mp3).

'FIRST STEPS IN ENGLISH' cz.2 (to samo co cz.1)

cena za obydwie to 128 zł

przykład:

http://www.books.com.pl/ser-pol-2928-INTENSYWNE-KURSY-JEZYKOWE.html

a jeszcze proszę Państwa wliczę w to 'THE NEXT STEPS IN ENGLISH' cz.3 to otrzymujemy > 192 zł < MIAZGA!. I teraz prośba moja taka. Czy jest sens wydawać tyle "złociszy" ? czy mam kupić (patrz. pkt 1) Forumowicz @bejotka ( przeglądnąłem dobrze forum i zakupiłem dużo wcześniej nast. ksiażki p. Szkutnika tj. Gramatyka, Mówimy... i mam zamiar kupić Myślimy.... oraz posiadam J.A. dla początk. I.Dobrzyckiej i B.Kopczyńskiego). Czyli wychodzi na to, że Angielski. No problem jest trochę słabszy od FSE/NSE.(proszę nie mylić First Steps in English z SuperMemo, bo to coś innego)

edit i jeszcze myślę o kupnie w Empiku:

Wyd. EDGARD .Kurs dla wiecznie początkujących wersja mp3. Dobra ?

@Bejotka gdzieś napisał cyt.

"Najpierw przerób to. No problem! składa się z 3 części, to materiał na 2 lata. Angielski dla wiecznie początkujących, to materiał powtórkowy z co najmniej 3 lat nauki.Jeśli chcesz rzeczywiście nauczyć się do końca roku, to powinnaś uczyć się codziennie 2-3 godz z Angielskiego dla wiecznie początkujących i przerabiać codziennie 30 (nie więcej) nowych ćwiczeń z "Angielski? No problem!" Myślałem, że ten Angielski.No problem to jakaś słabizna. Ale czytając twoje posty polecasz go ;/ no nic, poczekam na rady.

To co panie bejotka. Angielski No problem! + oraz "Angielski dla wiecznie początkujących" z płytami MP3 i jesteśmy w domu :)? Miałem dziś kupić w ciemno i dać te 180 zł :/ ale postanowiłem wpaść na to forum i się zapytać. Jeszcze raz dzięki

Pieniądze na drodze nie leżą. Dziękuję za pomocne odp.
"Angielski? No Problem! Plus" To pakiet SuperMemo zawierający (w 3 częściach) Kompletny Kurs Dr Krzyżanowskiego "First Steps in English" (12 kaset audio)i Cały kors "The Next Steps to English" (6 kaset Audio) + Program SuperMemo UX + drukowany podręcznik.

Kurs "First Steps in English", o którym piszesz różni się tylko od wcześniejszych wersji tym, że kasety zostały zastąpione płytami CD.

"Angielski dla wiecznie początkujących" polecam jak najbardziej. Zresztą sama nazwa wydawnictwa (Wydawnictwo Edgard) mówi za siebie.
no właśnie bejotka mi nic nie mówi EDGARD. A wracając do tematu. Mam zamiar kupić
Krok dalej (Książka + 3 x Audio CD) 34,90 zł z tego wyd. i polecany przez Ciebie "SuperMemo Rozmówki angielskie w miesiąc" 18,49 zł. Czy wystarczy jedną z nich? żeby nie przesadzać ;/ które są w miarę OK?
Wydawnictwo Edgard to chyba największe i najlepsze w tej chwili polskie wydawnictwo specjalizujące się w materiałach wspomagających naukę języków. Ebook "Krok dalej", to kontynuacja ebooka "Angielski - kurs podstawowy".

Polecam Ci bardziej "Angielski dla wiecznie początkujących", to pełny kurs angielskiego.

"SuperMemo - Angielskie rozmówki w miesiąc" nazywają sie teraz "Mobilne rozmówki angielskie". Można je dostać w kioskach. Nazwa "mobilne" bierze się stąd, że posiadają "moduł" dla telefonów komórkowych. Niestety nie rozpoznałem go jeszcze dlatego nic więcej o nim nie napiszę.

Bez tego modułu "SuperMemo - Angielskie rozmówki w miesiąc" uważam za lepsze.
Mam mobilne rozmówki i jestem z nich bardzo zadowolony, co prawda do języka rosyjskiego...ale do angielskiego też widziałem i sądzę, że są dobrze przygotowane i warto z nich się uczyć :)
Dzięki wielkie za rady. Pozdrawiam
Jeśli masz "Mobilne rozmówki" napisz recenzję "rozwiązania komórkowego".
Wersja na komórkę...to jest jedna wielka porażka - nawet jej przetestować nie mogłem.
Logujesz się na specjalną stronę i pobierasz plik na komórkę - jak się później okazało to plik ten, jest uszkodzony i nie da się go uruchomić.
Pobrać jeszcze raz się nie da - bo jest "zablokowane"... Napisałem do SM tydzień temu i nie mam żadnej odpowiedzi od nich...
>Wersja na komórkę...to jest jedna wielka porażka - nawet jej
>przetestować nie mogłem.

A więc jedyna przyczyna, która pozwoliłaby ocenić "Mobilne rozmówki" wyżej niż "Rozmówki ... w miesiąc" nie istnieje.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie