Co sądzicie o eTeacher\'rze?

Temat przeniesiony do archwium.
Co sądzicie o eteacherze? Czy to dobry program?
Uważam, że to dobry program, chociaż już trochę archiwalny. O ile pamiętam, w był to pierwszy profesjonalny program wspomagający naukę języków, jeszcze w epoce \"komputerów bezwindowsowych\". Pomimo ogromnego rozwoju oprogramowania wspomagającego naukę języków obcych eTeacher zachował swoje edukacyjne wartości. Ze względu na to, że pozwala tworzyć własne pliki z ćwiczeniami, jest nieocenioną pomocą przed wszelkiego rodzaju zapowiedzianymi klasówkami, kartkówkami i innymi kolokwiami. Jeśli ktoś musi nauczyć się na jutro lub pojutrze 2[tel]zwrotów lub słów, żaden inny program, nawet moje ulubione SuperMemo, nie nadaje się bardziej do tego celu.

A, co najważniejsze, w hipermarketach można go dostać za niecałe 20 zł. Poza tym prawie każdy magazyn komputerowy wydał go na swojej płycie.

BJK
Hehe teraz to wyszła 5 wersja eTeachera. Chlopaki odwalili kawal dobrej roboty.
Prosze spojrzec: http://www.nahliksoft.com.pl/shop-pl/index.php
Ale żaądają za to kawał dobrej forsy. Wg mnie dużo za dużo.
W porownaniu do konkurencji (europlus- 300 zl) To ceny sa bardzo konkurencyjne. Zreszta obecna wersja to wersja PRo czyli pelny pakiet na 7 poziomow jezyka, niedlugo wyjda 3 tansze wersje dla poczatkujacych, srendiozaawanowanych i zaawansownaych.
eTeacher to był mój pierwszy program do nauki angielskiego. Napisany jeszcze w archiwalnym Pascalu był (i jest) świetnym narzędziem do szybkiego przyswajania słownictwa - cechuje go przede wszystkim prostota oraz oczywiście, możliwość dodawania nowych słówek. To w głównej mierze dzięki niemu mogłem się nauczyć z dnia na dzień potężnej dawki słówek na kartkówkę :) Jednak myślę, że każdy program ma swoje plusy i minusy (kto się ze mną nie zgodzi?). Jeśli chcemy przyswoić powiedzmy 20 tys słówek (tak jak w SMSpeedUp!) to wyselekcjonowanie i wpisanie odpowiednich zwrotów jest praktycznie niemożliwe z wiadomych przyczyn.
eTeacher i Supermemo to dwa różne programy, pierwszy szczególnie się przydaje, jeśli mamy dużo materiału nauczyć się z dnia na dzień, Supermemo - jeśli mamy codziennie godzinkę czasu i silną motywację - to może być program na kilka lat.
Temat przeniesiony do archwium.