Angielski No Problem!+

Temat przeniesiony do archwium.
Zamówiłem sobie pakiet wszystkich trzech części Angielski No Problem!+ razem z gratisowymi Mobilnymi Rozmówkami Angielskimi. Czytałem trochę postów na tym forum i wynikało z nich, że gramatyka tam zawarta jest dość uboga. I tu jest moje pytanie, czy aby swobodnie posługiwać się angielskim nie wystarczy opanować całego tego kursu (razem z rozmówkami)? Tak przynajmniej jest on reklamowany na stronie Supermemo. Czy może dokupić sobie do tego Gramatykę od Profesora Henry'ego i rozwiązywać ją równolegle z tym kursem. Niestety nie wiem czy znajdę na to wystarczająco czasu. Zaznaczam, że posiadam już pewną wiedzę.
Rzeczywiście gramatyka w programie jest dość uboga, ale programowi towarzyszy podręcznik. Jeśli będziesz korzystał w równym stopniu z obu, nie będziesz miał kłopotów z praktycznym zastosowaniem gramatyki.

Jednak warto mieć i korzystać również z Gramatyki Profesora Henia. Znajdziesz tam mnóstwo ćwiczeń do każdego zagadnienia gramatycznego.

W innym miejscu polecałem "Angielski dla leniwych 2" Ęlżbiety Żółtak. To bardzo dobry audiobook gramatyki angielskiej. Poszukaj w sieci.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Nauka języka