erotyka anglistyka

Temat przeniesiony do archwium.
Zauwazylem,ze jezeli chodzi studia anglistyczne to 80% zawsze to sa kobiety i tak jest co roku i nie tylko na anglistykach ale na wiekszasci filologi
Co o tym sadzicie? Dlaczego dziewczyny wybieraja w wiekszasci studia jezykowe?

pozdr.
Równie dobrze mógłbyś się zapytać "A dlaczego np. Politechniki w głównej mierze to chłopaki?"
Tzn, że głównie chłopaki są na kierunkach matematycznych i informatycznych itp
O to mi chodziło :D
a na mechanicznych to już wogóle... :)
no ale pytam tak jak pytam ;) moge to uzasadnic,ze politechniki to w 80% chlopaki: otoz takie techniczne rzeczy chlopakow interesuja, aut, komputery itd

jak to jest w przypadku kobiet to nie wiem,czy tu chodzi ozainteresowania,bo w szkolach srednich i tak ogole to nie kobiety jezykowo jakos specjalnie sie interesuja

pzodr
biologowie i psycholodzy udowodnili juz dawno, ze wiekszosc facetow to scislowcy, a kobiet humanistki. nie jest to regula, ale statystycznie chyba tak by wychodzilo. i tyle.
a podoba ci sie taki tan rzeeczy? :) No ja wyobrażam sobie, że studia filologiczne to dla heteroseksualnego faceta bajka - same kobiety wokół i to często całkiem niezłe ;)
Z drugiej (kobiecej) strony nie wygląda to tak różowo. Choć jak się chce to można w tej powodzi kobiet wypatrzyć kilka smacznych męskich kąsków ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Studia językowe