wstęp do literaturoznastwa z angielsiego

Temat przeniesiony do archwium.
Niedługo będę miała exam ze wstępu do literaturoznastw z angiela. Czy ktoś pamieta jakieś zagadnienia, pytanka, itd? Niestety nasz wykładowca nie nauczył nas wiele, nie podał żadnych wymagań, więc jestem zielona. Owszem czytałam lektury, sonety, itd. ale exam to exam. Mój exam będzie sładaj się z 3 części, ostatnia to eseje. Czy ktoś może pamięta ze swojego examu eseje?
Z góry wieeeeeeelkie dzięęęęki!!!!!!!!
czy tio jest to samo co teoria literatury?
no trochę teorii tam było, ale ogólnie to były takie lekturki jak Hamlet, Importance of beong earnest, Dubliners, i inne głupotki.
ale jeśli masz coś z teorii to też bym prosiła :) bo trochę teorii było, nigdy nie wiadomo z czy ten kolo wyskoczy :p
wstep do litreraturoznastwa to nauka interpretacji prozy, poezji; generalnie nauka pracy z tekstem literackim + poznanie podstawowych terminow literackich pomocnych przy analizie tekstu, nie jest wiec to do konca to samo co teoria literatury
Fakt!!! Sorry za tak wielką pomyłkę. Z wrażenia się pomyliłam - zamiast wstępu do literatury napisałam do literaturoznastwa. Ten przedmiot też mam, ale wykładowca akurat jest suuuuuper, więc nie ma problemu. Ale gdyby ktoś mi pomógł ze wstępu do literartury, np. jakie były pytanka u Was ne examie, teoria , motywy, eseje itd, to byłabym baaardzo wdzięczna!!!!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą