Filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc mam na imie IZA i w tym roku chcialambym zdawac na filologie angielska ten kto mial z tym jakies doczynienia prosilabym aby poradzil mi czy warto i czy trudno sie dostac?????
czesc, ja tez w tym roku zdaje na filologie ang, tylko do wrocławia. Musze ci powiedziec, ze podobno jest okropnie trudno sie dostac 30 osób na jedno miejsce, wiec trzeba sie niezle przyłożyc
ja tez chce zdawac na filologie. kazdy z kim rozmawiam mowi mi ze ciezko sie dostac, ale chce sprobowac. damy rade!!skad jestes?
Witam wszystkich samobojcow!
I ja wybieram sie na anglistyke z kolei w gdansku;-)POwiedzcie mi jakie macie perspektywy po tym kierunku?I moze troche niekulturalnie,ale jaki poziom prezentujecie?zdawaliscie jakies egzaminy typu CAE?
pozdrawiam
trzymam kciuki, ja jestem we wro na 4 roku i jest fajnie :-) pzdr.
Co za bzdury z tymi 30 osobami,jest ciężko, ale nie aż tak, w zeszłym roku na mijsce było ok 10 osób (część z nich trafiło tam przez mylne wrażenie o tym co umieją),więc może nie straszcie sie na zapas!!!
pozdrawiam; Też zdaję na filologię, do Poznania. Moim zdaniem nie jest to łatwa sprawa, ale też gadanie o setce osób na każde pół miejsca to przesada. Może i w tym roku będzie więcej ludzi, bo fama i takie inne fashions, ale ogolnie część ze zdajacych to na pewno nie są OSTRE kozaki. Z prostego powodu. Nie muszą, chyba że chcą uczyć. Ci co już b. dobrze anglikują zdają na SGH i inne ekonomiczne (kolejna fashion). Trzymaj się i bądź w miarę pewna siebie. Co do CAE, to to jest coś w rodzaju examu. Piszczie do mnie na temat filologii na [email] to sobie jeszcze na temat pogadamy z zainteresowanymi. ///jerzy z białego
hej:) tez zdaje w tym roku, tyle że na śląski. Wszyscy straszą , ale że do bojażliwych nie należe , to będę próbować:) W końcu ktoś sie musi dostać. :) Jakoś to będzie!!!! musi
Hehe,widze,ze tu sami na filologie:)Ja podobnie,do Wrocławia:)Strasz,strasz,ale trzeba probowac,przeciez gdzies trzeba isc na te studia hehe:)Wlasnie zaraz mam angielski,a co mi sie nie chce jechac to moje...No,trudno,\"jak trza to trza\":)buziaki!!
nie zdawaj do poznania. tam jest kosmos i bardzo trudno sie dostac, ale jak sie juz dostaniesz i myslisz,ze jest ok, zdoluja cie tak,ze wyladujesz w szpitalu psychiatrycznym jak moja kolezanka. idz gdzies indziej, gdszie bedziesz mkiala czas na cos innego niz nauka.pa.pozdrawiam.
cześć Wszystkim ja równiez wybieram sie na filologię-szczerze mowiać słyszałam ze bardzo trudno sie dostać(z reszta jak na każde studia) dość powaznie mysle o Kaliszu, Poznaniu-niestety z tego co sie orientuję egzaminy zarowno do POznania jak i Kalisza są w jednym dniu-mysle że uda mi sie distać na te studia-osoby o podobnym zainteresowaniu proszę o kontakt-pozdrawiam
>Czesc mam na imie IZA i w tym roku chcialambym zdawac na filologie
>angielska ten kto mial z tym jakies doczynienia prosilabym aby
>poradzil mi czy warto i czy trudno sie dostac?????

Dziewczyno, przecież ty nie umiesz języka polskiego! Wybierz raczej fililogię polską, chociaż nie wiem jakim cudem zdałaś lub chcesz zdać maturę z taką polszczyzną?
>Dziewczyno, przecież ty nie umiesz języka polskiego! Wybierz raczej
>fililogię polską, chociaż nie wiem jakim cudem zdałaś lub chcesz zdać
>maturę z taką polszczyzną?

KOLEGO NAUCZYCIELU.
Nauczmy się nie krytykować innych, a jeśli już, to po to by im pomóc a nie dołować.

Jak np. można komuś pomóc? Można mu delikatnie zwrócić uwagę, że nie mówi się \"nie umiesz języka polskiego\" lecz \"nie znasz języka polskiego\".

Po czasowniku modalnym \"umieć\" w języku polskim powinien wystąpić kolejny czasownik, np. umieć mówić po polsku, umieć śpiewać (tak samo jak w angielskim nie mówimy \"I can English\", prosta sprawa:).

Nie piszę tego żeby teraz Ciebie krytykować, ale żeby uświadomić Ci, że nobody\'s perfect i każdy może się pomylić. At least me...

Trzymaj się ciepło...

Interrupter
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE

 »

Nauka języka