MAGISTERKA

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie do osób które studiują na UAM w Poznaniu czy można tu studiować filologię angielską zaocznie i ile to kosztuje ( bo tego nie moge nigdzie znależć ).
Bardzo proszę o odpowiedz.
Ja nie studiuje filologii angielskiej na UAMie,ale z tego,co mi wiadomo,na pewno mozna ja tam studiowac i jesli w tym roku nic sie nie zmienilo,to kosztuje to 2,5 tys. za semestr.
Dzięki za odpowiedz :)
Czy ktoś sie może oriętuje ile jest osób na jedno miejsce na zaoczne?
Z tego co się orientuję to zaocznie można studiowac tylko na Sum-ie.Studia licencjackie są zapewne jedynie w trybie wieczorowym-zajrzyj jednak na stronkę -tam powinno byc wszystko,bo po poznańsku znaczy solidnie:)Zaraz znajdę i podam Ci adres.A jesli chodzi o konkurencje to zapewne jest duża,bo wiele osób z dziennych studiów rezygnuje po licencjacie i przechodzi na zaoczne,żeby miec więcej czasu dla siebie
a oto obiecany adres Instytutu Filologii Angielskiej-tam jest wszystko http://elex.amu.edu.pl/ifa/index.html
Na Sum-ie ? Czyli gdzie bo nie bardzo wiem.
Wielkie dzięki to mi bardzo pomogło.
Czy Kalisz podlega uniwersytetowi w Poznaniu?Jeśli tak to rozumiem,że wykładowcy na obu uczelniach są tay sami ( czy się myle )?A czy poziom jest taki sam jak na UAm-ie,chodzi mi o magisterskie zaoczne?
No właśnie jak to jest?Ktoś się wogóle oriętuje?
Kalisz bazuje w duzej mierze na swojej kadrze, ale np. prof. Wilczynski pracuje i w Kaliszu i w Poznaniu. Mimo to, Niektorzy studenci ang. z Kalisza uwazaja profesorow (i nie tylko) z IFA Poznan za celebrities.
w TAKIM RAZIE JAK PAPIER MA SIE Z JAKIEJ UCZELNI?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Olimpiada języka angielskiego