Jak wrażenia po opublikowaniu listy na ifa wroc??

Temat przeniesiony do archwium.
elo, kto wybiera się na ifa i jest na liście zakwalifikowanych do rozmowy??jak się przygotowujecie:>
a gdzie jest ta lista.....? na moim koncie nic nie ma....:(
ja je4stem na liscie chociaz na dalekim miejscu ;(( a na egzam nic nie robie bo nei mam z kim pogadac ;))
p.s. a wy na ktorym miejscu jestescie??
lista jest alfabetyczna
do zobaczenia 20 lipca:P
sa 2 listy jedna rankingowa druga alfabetyczna ;p
no szczerze mowiac troszke sie przerazilam:P jestem na liscie zastanawia mnie tylko co z tego:P pani w dziekanacie stwierdzila ze mozna sie spodziewac tego samego co w tym roku na maturze (czyli mam nadzieje ze nie pierwszych slow Amstronga:P) no i jeszcze to ze rozmawia sie ze soba nawzajem a nie z komisja, wiec trudno przewidziec czego sie spodziewac po wspolrozmowcy;p ucze sie z tego co do matury czyli repetytoriow oby to cos dalo;) wie ktos moze czy te 206 osob to sami amturzysci czy tez olimpijczycy? bo dla nich odbieraja 6 miejsc z dostepnych 60;) pozdrawiam:))
ja tez jestem na liscie i to raczej dalej niz blizej :P te pierwsze 10 osob ktore maja maksa to nie sa przypadkiem olimpijczycy??szczerze watpie w swoje szanse na tym egzaminie...
ja mam takei pytanie ;czy ktos z was jest spoza wroclawia( i ma egzamin rano) i bedzie spal w domu studenckim?? bo nei wiem czy w tym DS tzreba rezerwowac miejsce wczesniej czy mozna przyjechac tak o i nie bedzie problemu ;))
pzdr
ja jestem spoza wrocka ale mam tylko 60km wiec nocowac nie bede nigdzie,a co do egzaminu to nie wiem czy rano,bo w liscie ktory przyjdzie ma byc podana godzina,a listu jeszcze nie otrzymalam
to sprawdz skrzynke bo ja list dostalam juz rano =>> dlatego znam godzine;))
i wiem ze razcej nie zdaze dojechac ;(
pzdr
nie dostałam się :((( zabrakło mi 1,5 pkt :""(((
heh moj list pewnie dojdzie w dniu egzaminu (odpukac:P) mam ok 70 km do wrocka wiec podejrzewam ze bede jechac rano autobusem(Boze nikogo z mojej okolicy sama jak paluszek:P) ktos wie jak to sie dzieli rano/po poludniu - wg nazwisk czy punktow?? i mam nadzieje ze egzamin nie jest od 8:P wysoki poziom cos strasznie w tym roku, na uam bylo od 86% sam angielski a tu co:P ech... tak wiec nam wszystkim powodzenia zycze;)
Jestem na liście i mam 57/60 pkt :) Ale przed ustym cykora mam - i to jakiego .... :) Zawiadomienia jeszcze nie dostalam :/ Powodzeia dla wszystkich zdajacych!!!
hmm chyba nie, a na pewno nie tylko
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Studia językowe